FERGUSON ARIVA 310 HDPlayer

Pooch

New member
Witam
Mam klika pytań odnośnie DLNA w tym sprzęcie i nie tylko.
1. Czy chodza napisy po sieci DLNA?
2. Jak wygląda dostęp do danych na dysku w otoczeniu sieciowym? Chcę na nim trzymać wszystkie albumy z zdjęciami i mieć do nich dostęp na kompach.
pozdr
 

tomiras

New member
Hej! czy zna może ktoś sposób jak zalogować się na arivahd.pl? Ja pomimo kilku adresów przez 4 dni nie dostaję linku aktywacyjnego. czy portal ma kłopty jakieś? Niby napisane żeby kontaktować się z adminami, ale jak ?skoro nie mogę wejść na forum?;-)
 

sylwestrecze

New member
Zakupiłem ten odtwarzacz ale brakuje mi jednej funkcji , czyli chasło po uruchomieniu odtwarzacza na całe urządzenie, jest jakiś pin ale to nie działa... jest jakieś inne oprogramowanie które ma opcję podania chasła po uruchomieniu... chcę zabezpieczyć dekoder przed dziećmi aby wogóle nie mogli uruchomić a nie chę ciągle go odłączać z kontaktu..
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Ja dzisiaj sprawdzę. Jeśli tak jak pierwszy soft który mam w 310 będzie działał na boot17 to załaduje. Drugi nie chciał. Czas na trzeci.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
czy ktoś ma jakiś przeciek - kiedy wyjdzie nowy oficjalny soft? napisałem do fergusona kilka maili ale milczą....
No i tu może być zonk. Nie wiadomo jak rozumieć usunięcie 310 ze specyfikacji produktów Fergusona. Zniknęła z ich strony co może oznaczać że zostaje wycofana i zostanie zastąpiona czymś nowszym. Może na nowym realteku 1186.
 

erogoal1

New member
No tak więc nabyłem arivke 310 a oni nie dość,że nie wypuszczają nowego softu,który jest do bani jakby nie było,to mało tego nawet wywalają produkt po roku ze swojej stronki !! no bez jaj !! ja czekam na nowy sofcik a tu taka lipa ??!!
 

biopal123

New member
Ja zaluje ze kupilem ta Arive,myslalem ze beda kolejne softy i zniknie problem z wieszaniem sie , a tu lipa . Skoro wychodza softy do blizniaczych odtwarzaczy,to swiadczy to o zacofaniu technologicznym i olewaniu nas przez ta firme.
 
Do góry