FERGUSON ARIVA 310 HDPlayer

plpiters

New member
tego nowego firmware nie można ściągnąć ... co to jest - limity na pobieraniu? ;)

HDplayer_310_v9.5.34_r5916_beta.zip

Przepraszamy, przekroczyłeś dozwolony limit dla tego pliku.
 

babus

Member
W tym najnowszym sofcie od ferdka poprawiono menu na wyświetlaczu, w audio również dodano dźwięk przestrzenny. Czyli to samo co w DX 320.

janpat 1970 Pozdro!
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
W tym najnowszym sofcie od ferdka poprawiono menu na wyświetlaczu, w audio również dodano dźwięk przestrzenny. Czyli to samo co w DX 320.

janpat 1970 Pozdro!

Dzięki wielkie za info. Czyli ostatnio przez Fanteca lekko jechałem na ręcznym.:)
Serdecznie pozdrawiam babus:)

p.s. Postanowiłem zrobić przesiadkę z Arivy. Czekam jak tylko pojawi się w sprzedaży Xtreamer Prodigy.
 
Ostatnia edycja:

janpat_1970

Member
Bez reklam
U mnie na sofcie Dxtreme (prawie to samo co 310 tylko boot17) mam około 5-6 MB/s po wifi z lapka na router a z niego po lanie na 310. A na Store Netgeara dochodzi do 10MB/s. Może masz po zmianie softu jakiś konflikt z ip.
 

buster one

New member
U mnie na sofcie Dxtreme (prawie to samo co 310 tylko boot17) mam około 5-6 MB/s po wifi z lapka na router a z niego po lanie na 310. A na Store Netgeara dochodzi do 10MB/s. Może masz po zmianie softu jakiś konflikt z ip.

Witajcie.Jestem w tym zielony więc pytam co oznacza boot 17 i czy soft dxtreme można wgrać bezpośrednio do odtwarzacza?:niewiem:
 

janpat_1970

Member
Bez reklam

biopal123

New member
Czy u was tęz pojawił się niedawno jakiś problem z wyszukiwaniem stacji radiowych w Shautcast ? Np.po rodzaju muzki tylko pare lub kilkanascie stacji wyszokuje,czyżby jakiś bląd po stronie Shoutcast?
 

pawelecc

New member
Czy ktos sprawdzał czy sprzęt odczyta najnowsze mkv, te z tzw skompresowanymi nagłówkami.
Mam arive HD 110 i Asusa O!Play przez WiFi - n. Oba sobie z tym nie radzą. Generalnie wymiękają przy niektórych mkv. Czy jest jakiś HD player który nie ma problemów z nowymi mkv? Chyba , że ariva 310 to właśnie jest to ?
 

rydzyn

New member
I po co drugi temat odświerzasz?Jak byś miał z fergusonem do czynienia parę lat to byś wiedział że oni se jaja robią.Mi mówili rok temu że lada moment.
 

Royale

New member
Witam Szanowne Grono,

Ja natomiast jestem świeżo po zakupie ( w czwartek przyszła :) ) i dzielę się na szybko krótkim doświadczeniem jakie zebrałem w tym temacie. Od razu zacząłem się bawić i oczywiście zacząłem od zmiany firmware, ponieważ na starym, odtwarzacz nie mógł połączyć się z katalogiem na pulpicie WIN 7HP - wyskakiwał komunikat "logon failed" (na starym firmware arivki musiałem na lapku utworzyć nowe konto i hasło - dopiero wtedy mogłem się logować do udostępnionego katalogu na koncie admina). Defekt ustąpił po zmianie firmware na: HDplayer_310_v9.5.34_r5916_beta.zip i mogłem skasować na kompie extra konto ;-). Acha, Ariva na starym firmware bez problemu loguje się do systemów XP i Vista.

Natomiast co zauważyłem: Nowy firmware strasznie "zamula" arivkę i ma tendencje do zawieszania, gubienia sieci po lanie, oraz nie zawsze można było zalogować się na www klienta torrent - trzeba było robić twardy restart. Były straszne opóźnienia pomiędzy naciśnięciem przycisku na pilocie, a wywołaniem funkcji, Arivka myślała, myślała, myślała.... W tym wątku ktoś wspomniał o DXtreme i zacząłem szperać na stronie australijskiego vendora. Potwierdzam, że firmware DX-390 & DX-320 Firmware Version 9.5 Revision 5992 z tamtej strony idealnie pasuje, wszystko działa lepiej (szybciej) i jak na razie nic się nie zawiesza. Odtwarzacz widzi udostępnione foldery na komputerze WIN 7HP loguje się i pamięta hasła. Mało tego, dla oka - nowy układ okien, wygląd, kolor tapety itd. są przyjemniejsze, no ale to rzecz gustu. Podaję link do strony: wuwuwu .dxtreme.com.au/downloads.html/Downloads

Po numerze firmware i dacie zamieszczenia (miesiąc wcześniej niż na stronie fergusona), wydaje się, że jest to wcześniejsza wersja (nie BETA) - proszę mnie wyprowadzić z błędu w razie czego. Arivka widzi nowe oprogramowanie na USB z poziomu systemu, a po instalce jest zachowany język, poprzednie ustawienia w tym niedokończone torrenty, oraz nazwa sieciowa urządzenia. Firmware dosłownie jak uszyty na miarę...

Pozdrawiam cieplutko i biorę się za dalsze testowanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry