Fat32 czy NTFS dla Fergusona 8900 ?

AvataR

Banned
Panowie w jakim systemie FAT32 czy NTFS przygotowac dysk zewnetrzny dla Ferdka 8900 ? Jezeli w Fat32 to rozumiem ze maxymalny plik jaki mozna zapisac to do 4Gb. Wiec dluzsza transmysja w HD moze sie nie zmiescic ? A moze sie myle ?

Ach i czy jest cos co ma jeszcze lepszy obraz niz ten Ferdek ?
 

Bejusek

New member
Witam,

W instrukcji pisze że obsługiwany jest tylko FAT32. (strona 40 A1. Rozwiązywanie problemów)

EDIT: Tak, maksymalny rozmiar pliku to 4GB, ale w instrukcji pisze, że urządzenie w jednej sesji może zarejestrować maksymalnie 23h59min nagrania tworząc przy tym maksymalnie 9 plików.
Także nawet w HD ze 2 godziny powinny się spokojnie nagrać.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

AvataR

Banned
Ostatnia edycja:

Bejusek

New member
No ja rozumiem to tak, że dla jednego nagrania moze być maksymalnie 9 plików po 4GB, a nie w sumie 9 plików ze wszytkimi nagraniami. Takze jak coś nagrywasz to w sumie mozesz nagrac 36GB (tylko bedzie to podzielone na 9 czesci - a bedzie widoczne jako 1 pozycja). Podkreslam ze nie wiem czy tak jest - tak interpretuje instrukcje. Sam tego tunera nie posiadam wiec nie moge odpowiedziec na wiecej pytań :)

Pozdrawiam

PS
Sory za brak polskich znakow ale spiesze sie na mecz :)
 

AvataR

Banned
No coz jezeli tak jest to jest to pocieszajace :) Ja tez jeszcze nie mam tego tunera i sie zastanawiam wlasnie co zrobic.

Ech najgorsze ze C+ niedlugo (we wrzesniu) ma zmienic karty abonenckie i system kodowania. Oby sie nie okazalo ze bedzie mozna sobie tego Ferdka jedynie sprzedac po tej operacji :(
 

Bejusek

New member
Jeszcze raz podkreślam, że nie wiem czy na pewno tak jest. Dobrze by było gdyby wypowiedział się ktoś, kto ma ten tuner.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry