Far CRY 3

Ogr

New member
Bez reklam
Far Cry 3
Gram od kilku dni i ciągle myślę o świecie przedstawionym w tej produkcji ;) W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony to gra wciąga na maxa ,świetna oprawa graficzna ,dzwięk ,fabuła ,grywalność najwyższych lotów jak na standardy konsolowe ;). Mój faworyt gry roku .
Polecam !
 

Duch23

New member
Ja właśnie dziś ją przeszedłem w 14h. Bez paru zadań pobocznych, wyścigów i innych duperelków.
myślę, że do 20h można by wyciągnąć.
a na same misje fabularne max. 5-7h
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
a ja już mam z 70 godzin i dopiero połnocną wyspe kończe oczyszczać, dokładnie "liżąc" każdą scianę każdą jaskinię hyhyhy - gierka naprawdę grywalna i zaskakiwac potrafi codziennie - szczególnie zwierzaki kiedy psują plany ataku na placówke piratów hahhaa
nie wspomne już o base jumpingu i zdejmowaniu snajperów z lotu koszącego hyhyhyh oraz o wciąganiu pod wodę - szkoda tylko że pontonów i łodzi nie można tak atakować z fajną animacją :blagam:
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja ją ograłem robiąc praktycznie wszystko. Nie zbierałem tylko skarbów, bo potem kasy jest w bród, jak się robi misje poboczne. Do gierki nie mam żadnych uwag, bo jest niesamowicie klimatyczna, AI bez zarzutu, rozwój postaci - można osiągnąć szybko maksa a i tak łatwo nie jest, natomiast mam uwagę do głównej fabuły. Zakończenie masakrycznie infantylne wg mnie....
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
multi jest bardzo fajne, ma niezłe mapy i edytor ale wadą ogromną jest łączność, fatalne rozwiązanie to brak serwerów przez to nie da się pograć niestety :-(
 

cairalan

New member
Druga czesc byla zbyt monotonna, za duzo bylo latania i "nic nierobienia". Fajnie ze w trzeciej odslonie poprawili fabule i przez to lepiej wczuc sie w klimat.
 
Do góry