FAQ Telewizor PLAZMOWY czy LCD?

Bartos81

Member
Bez reklam
Witam, spotkałem się w FAQ allegro cafe z takim oto podejściem do tematu, zapewne odpowiedzi wiele wytłumaczą przyszłemu nabywcy :)

Jakie jest wogóle wasze zdanie na temat takich odpowiedzi jakimi raczą przyszłego nabywcy moderatorzy allegro cafe , mnie osobiście takie odp by wystraszyły przed kupnem plazmy, ale dobrze żeprzed zakupem trafiłem do was a nie ...tam


Pytanie:
Telewizor Plazmowy czy LCD?
Zanim podejmiesz decyzję o zakupie płaskiego telewizora, zapoznaj się z zaletami i wadami powyższych technologii:


Odpowiedzi:
1. Plazma nigdy nie bedzie miala lepszego odwzorowania kolorow od CRT poniewaz symuluje kolory podobnie jak LCD. Plazma bardzo szybko sie wypala i niestety czego nikt nie pisze wymaga raz na rok rozebrania i wytarcia grubej warstwy kurzu pomiedzy szyba przednia a ekranem, ma bad piksele podobnie jak LCD

2. Należy jeszcze dodać że plazma pobiera najwięcej energi w przeliczeniu na 1 cm.kwadratowu ekranu w porównaniu z innymi znanymi technikami tworzenia obrazu.
 

ivf

New member
toś mnie chłopie dobił tym faq'iem :mrgreen: :D :mrgreen:
czyli już niedługo będę musiał rozebrać swoją plazmę.. ciekawe co na to żonka :p
 

klolik

New member
A jakby coś takiego wpisali w instrukcji obsługi plazm :hmm: to jest pomysł ... i coroczny "przegląd" w serwisie (jak z samochodami), czyszczenie za opłatą :D to by się serwisy nachapały kasiorki :mrgreen:

Aledrogo widocznie ma jakiś biznes z pisania takich "rewelacji".
 
Do góry