Fantastyczne zwierzęta i jak je......

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja pisałem kiedyś że kilka takich filmów u siebie porównywałem z oryginałami.. mam Kolegę (może bardziej znajomy niż Kolega) co jakiś abonament płaci w Euro i on sobie ściąga filmy i niektóre nagrywa na płyty 25 GB... ja do takich ludzi nic, a nic nie mam.. jak płaci to robi co chce.. oczywiście zgodnie z prawem nie może ich sprzedawać ale nagrywać na płyty dla siebie jak najbardziej.. :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Więc dlatego nie rozumiem pisania "kolega płaci" nie wiadomo za co i jest ok,a w innych przypadkach jest już inaczej ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Więc dlatego nie rozumiem pisania "kolega płaci" nie wiadomo za co i jest ok,a w innych przypadkach jest już inaczej ;)

Proste Kolego - bo jest szansa że jednak cześć z tych pieniędzy leci tam gdzie potrzeba.. jak ściga się na żywca nic nie leci.. i to jest pewne na 100%, a tam jest nadzieja ze jednak ... A Ci którzy płacą gdzieś np. w Skandynawii to na pewno jest tak jak powinno być.. bo tam inaczej się podchodzi do takich rzeczy.. zresztą kiedyś z życia pisałem fakt.. syna mojego kumpla który chciał sobie pościągać i napisał to na takim forum jak to na którym my jesteśmy i co się potem działo.. A juz na 100% ten który płaci nic nie może sobie zarzucić bo chce być w jakimś stopniu uczciwy w 100% znaczeniu tego słowa.. a to co robi ta druga strona to już inna bajka (bo tak jak napisałem cwaniak wszędzie może się zdarzyć) i to On jest złodziejem jeśli robi inaczej..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale takie coś to raczej wiadomo co to jest.. zresztą po co o tym gadać.. szkoda czasu.. ja mam takie a nie inne zdanie na temat takich spraw i zawsze będę się tego trzymał bez względu na wszystko....ja tak jak pisałem źle bym się czuł.. gdybym robił inaczej.... dla mnie wszyscy powinni oglądać filmy w tv lub chodzić do kina, ewentualnie kupować w sklepach.. :) tak jak pisałem kiedyś mam Brata, który żyje z tego tylko inna branża i wiem ile go to kosztowało nauki, pieniędzy, czasu, poświecenia kosztem rodziny i również można by było legalnie niemalże ściągać oprogramowania .. i w tyłku mieć takie osoby jak mój Brat.. i mówić że oprogramowanie jest drogie.. a każdy robi po swojemu...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale takie coś to raczej wiadomo co to jest.. zresztą po co o tym gadać.. szkoda czasu.. ja mam takie a nie inne zdanie na temat takich spraw i zawsze będę się tego trzymał bez względu na wszystko....ja tak jak pisałem źle bym się czuł.. gdybym robił inaczej.... dla mnie wszyscy powinni oglądać filmy w tv lub chodzić do kina, ewentualnie kupować w sklepach.. :) tak jak pisałem kiedyś mam Brata, który żyje z tego tylko inna branża i wiem ile go to kosztowało nauki, pieniędzy, czasu, poświecenia kosztem rodziny i również można by było legalnie niemalże ściągać oprogramowania .. i w tyłku mieć takie osoby jak mój Brat.. i mówić że oprogramowanie jest drogie.. a każdy robi po swojemu...

Ok.
Chodziło mi o to,że są różne abonamenty... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida wiem co miałeś na myśli :) i zgadzam się .. jak dobrze znasz życie zawsze znajda się cwaniacy czyt. złodzieje..

Henry powiem Ci że dużo w tych filmach scen patrzyliśmy bo porównywaliśmy powiedzmy z 1,5 m jaki z 3,5-4 m.. i dużo było scen np w ciemnościach np HP insygnia śmierci I i II cz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dodatki obejrzałem - całkiem fajne i powiem że dosyć dużo było robionych planów do tego i filmu, a nie że ekran i po sprawie.. a kilka naprawdę dużych jak np plan miasta NYC.. mega plan koledzy - wózkiem akumulatorowym jeździli żeby wszystko ogarnąć.. po planie prawdziwe auta z lat 20 jeździły - naprawdę super.. wielkość takiego planu robi olbrzymie wrażenie..

Pierwszy raz jest taka sytuacja, że jak film jest z Atmosem - to dla tych, którzy nie mają, dla nich jest dedykowana ścieżka w DTHD w tym wypadku 7.1, ale dodatkowo jest DTS HD MA w 5.1... ja mam kilka takich filmów i pierwszy raz jest taka sytuacja.. Zobaczymy która będzie lepsza..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem filmik...jeśli chodzi o obraz to jest czysto bez ziarna i oczy się cieszą - szkoda tylko że nie na cały ekran bo w tym filmie byłoby fajniej.. dźwiękowo jest bardzo dobrze - odpowiednia dynamika, w głośnikach surandowych też jest zabawa (aczkolwiek to nie ten poziom co np w Transach), a sub daje odczuć momentami to co lubimy przy oglądaniu filmów.. Ci co mają atmos myślę że przy pewnych scenach mogą swoje uszy nacieszyć większa ilością dźwięków .. 3d fajne jest odpowiednia głębia plus kilka fajnych efektów, które nawet kilka razy chce się obejrzeć, więc Ci ci mają projektor będą jeszcze bardziej zadowoleni .. Odnośnie samego filmu to pisałem jak obejrzałem go na dużym ekranie. .. ale Ci co lubią klimaty H.P itp. na pewno nie będą zawiedzeni... czekam na II cz ale to w przyszłym roku..
 

Gomlin

New member
Dla mnie ten film jakoś nie ma już tej magii co HP - niby to samo uniwersum itp ale jednak...nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia. Jednak mimo wszystko są różne uniwersa i spin-offy od głównych filmów wiodących i jakoś nie mam z nimi problemu, więc coś w tym musi być
 

GleNinja

New member
moim zdaniem świetny film - który rzucił nowe światło na swiat pottera.
zwięrzęta były fajnym pomysłem - mojemu dzieciakowi bardzo sie spodobal :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj te Fantastyczne zwierzęta. Film dla mnie mega nudny, ale dźwiękowo i przede wszystkim 3D wypada świetnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja Ci dam nudny :) ale faktycznie pod względem technicznym film jest fajny i 3d również ma swój poziom.. szkoda ze za te dwa lata płyta 3d poleci w odstawkę..
 
Do góry