Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zauważyliście że Neymar rozwala grę swojego zespołu na mś? Każdą akcję wstrzymuje, debilne dryblingi. Gdyby go nie było w kadrze daje sobie uciąć rękę, że Brazylia grałaby o niebo lepiej i szybciej.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Neymar po tej akcji z Kostaryka (udawany faul w karnym) powinien dostac zolta.
Nie wiedzialem ze z niego az taki pajac.

Natomiast mecz Belga tunezja.
Widac ze sa gorsi od nas. Tunezja grala za kare. W drugiej polowie belgowie robiki juz co chcieli, a i tak byl problem ze strzalami na pusta bramke.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Mecz piłki nożnej potrafi "elektryzować" . :-|
Bardzo dobrze się taki mecz ogląda , krótko,
bez dwóch zdań . Bardzo "inteligentnie" zagrali
Szwedzi w pierwszej połowie meczu . Oby tak
dalej . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Stairway to Heaven... mogą teraz śpiewać Niemcy . :neutral:
Piłka nożna jak zwykle jest nieprzewidywalna .
Trzeba oddać drużynie niemieckiej , że w "dziesiątkę"
walczyła do końca . I opłaciło się . A rozegranie ostatnie
stałego elementu gry było perfekcyjne . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Gratulacje dla naszych niemieckich przyjaciół, świetny mecz polskich sędziów.
 
Ostatnia edycja:

Greymir

New member
Czy ktoś może mi wytłumaczyć te dziwne zjawisko? Zawodnik Kolumbii ma piłkę a nasz zawodnik czeka na jego ruch? Po co? Zamiast podejść i ją zabrać albo skrócić pole gry? Kto czegoś takiego uczy bo nie pojmuje? Ze strony kibiców pewne zjawiska są oczywiste ale dla trenerów i zawodników nie?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nasza gra wygląda tak:
Krychowiak>Pazdan>Szczęsny>oddanie piłki.

Ta kadra to dno i kilo mułu. Oni mieliby problem w grupie z Arabia i Panamą...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Pewien znany Kolumbijczyk ponoc zwykł mawiac "Plata o plomo?". Nic bynajmniej nie sugeruje aczkolwiek ciekawym ile płaca buchmacherzy za wynik 0:3.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja zakończyłem oglądanie i co tu duzo pisać, pierwszy mecz powinien być grany na remis bo byli wstanie gdyby zagrali lepiej, z Kolumbią to nie było szans o wygraniu, a jedynie o remis można było powalczyć, ale nawet i to było za ciężkie. A R. Lewandowski Drogi Panie ja proponuję Ci dziękować Bogu za to, że grasz w B. M za takie pieniądze, bo R. M, Barcelona itpo Kluby są poza Twoim zasięgiem.. Bo widać wyraźnie jak grają zawodnicy, którzy są w takich zespołach jak np. RM.itp. Przestań komentować głupio wyników o złota piłkę, bo na nią właśnie trzeba zasłużyć mając np w meczu ta jedną jedyną sytuację, którą miałeś i powinieneś umieć ją wykorzystać. Bo ta bramka mogłaby duzo zmienić. Przestań być biznesmenem, kiedy jesteś piłkarzem, bo na to jeszcze przyjdzie czas, a zacznij gryźć trawę.. bo prosto się strzela bramki w bundeslidze, ale na świecie już jest znacznie gorzej, a żeby być gwiazdą za jaką się uważasz to trzeba i tam bramki strzelać. Powiem więcej to tam przede wszystkim trzeba umieć strzelać bramki. Ale co tam w dupie się to ma w końcu jak się kilka czy też kilka milionów miesięcznie zarabia to pikuś gepard chester, a kibice, którzy wydają ciezkie pieniadze na bilety znowu zaśpiewają Polacy nic się nie stało.. tylko czy na pewno nic się nie stało skoro ze wszystkich drużyn my wyglądamy na najsłabszą drużynę na tym mundialu. Ale żeby nie denerwować się to z Japonią już oleje mecz i niepoprawnie statystyki tvp. Choć dla mnie Ty i cała druzyn apowinniście sie pakwoac bop szkoda kasy na 5cio gwiazdkowy hotel z prywatna plażą i z prywtanym basenem. Do domu i nie samolotem klasa biznes, a TLK II klasa.. bo na taką podróż zasłużyliście..***
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek ja od bardzo dawna nie wierzę w Naszą kadrę i dzięki takiemu podejsciu nie przeżywam tak ich meczów.

Ta reprezentacja miała dobrą drabinę na euro i kilku piłkarzy w formie co zbudowało otoczkę, że mamy silną kadrę, a tak na prawdę to zespół bez zgrania, bez pomysłu na grę, bez zaangażowania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ja od bardzo dawna nie wierzę w Naszą kadrę i dzięki takiemu podejsciu nie przeżywam tak ich meczów.

Ta reprezentacja miała dobrą drabinę na euro i kilku piłkarzy w formie co zbudowało otoczkę, że mamy silną kadrę, a tak na prawdę to zespół bez zgrania, bez pomysłu na grę, bez zaangażowania.

Ja wierzę, bo może jestem głupi i staram się mieć tę wiarę w to co mówią jak i w ich zapewnienia. A z natury jestem optymistą i dzisiaj miałem nadzieje, że będzie remis, bo o wygranej nie marzyłem , bo każdy kto zna się na piłce wie gdzie jest Kolumbia, a gdzie jest Polska jeśli chodzi o piłke. Ale po tym mundialu, nie wiem czy oleje piłke w naszym wykonaniu. Ligę już od kilku lat olałem to może i czas na reprezentację.. Tylko wiesz zamiast koszulek RM chciałbym założyć Naszą, tylko jak tu założyć skoro taki wstyd przynoszą temu narodowi, gdzie taka kasę się w nich ładuje, bo to nioby sport narodowy, Może i był, ale za czasów Bońka i jego Kolegów, gdzie zamiast milionów miesięczne Boniek grał za śmieszne pieniądze, a nawet za 5 etatów w różnych fabrykach.. bo to takie były czasy.. A Nasi 20-30 latkowie milionerzy i takim osobom zależy na tym jak wypadnie reprezentacja.. śmiech..
 
Do góry