Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
???????????????? Nie,nu. Dobry mech ale..... Dania-Peru meczu nie oglądali??! Takiego od Was nie oczekiwałem. Przecież to był piękny mech. Szczególnie Peru grało super. Niestety nie mieli szczęścia.
Savroniuszu, jak nie, jak tak ;)
Tak w ogóle to ciekawy ten Mundial ;)
Wczoraj miałem nadzieję, że Tunezja utrzyma 1:1 i w sumie tak powinno się skończyć, chwilę przed rożnym piłka wyszła na aut, ale Tunezyjczyk zamiast ją tam zostawić dalej się kiwał i skończyło się rożnym i główką Kane'a
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ano szkoda ze sie remisem nie zakonczylo.
Ale jakos Kolumbia czy Japonia nie zachwycaja gra. Zeklbym nawet ze to chyba najgorsze druzyny. Jak my to przegramy to nie wiem...

Jeszcze pol godziny i zobaczymy ile razy Milik nie wykozysta sytuacji...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

No cóż , nie jest dobrze . Trzeba jednak podjąć walkę w drugiej połowie . :neutral:
Widoczny brak szybkości u polskich pilkarzy .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Greymir

New member
Pierwsza połowa.. serio? Wolni jakby mieli ciężarki na nogach. Atak pozycyjny to może był dobry 20 lat temu i jest przeznaczony dla tych co nie mają pomysłu na grę...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Widac niemoc polskich pilkarzy.... nie maja pojecie co i gdzie zagrac. Ich umiejetnosc sprowadza sie do podan (oprocz milika bo ten pajac nawet podac nie potrafi). Zero akcji.

Z punktu widzenia polskiej druzyny mecz to:
Podanie, podanie, podanie.... podanie strata pilki.
Podanie, podanie, podanie.... podanie strata pilki.
Podanie, podanie, podanie.... podanie strata pilki.
 

Greymir

New member
Byłem nie raz na treningach różnych drużyn i szczerze powiedziawszy to jest jedna wielka żenada. Moze ja nie rozumiem jak to wszystko działa ale 50% to przeważnie ćwiczenia na rozciaganie albo inne ogólno rozwojowe pierdu pierdu. Ale jak widać braki w podaniach czy dośrodkowaniach to czemu tego nie ćwiczyć? Oni chcą chyba zanudzić ten Senegal na śmierć. Strasznie źle się to ogląda.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja przestałem oglądać mecz.. zdrowie ważniejsze.. i patrząc na mecz nawet jakby wynik był bezbramkowy to od x czasu powtarzam,że te pieniądze jakie są pompowane w PN powinny być w lekkoatletykę przeznaczone, bo tam coś osiągamy.. większy sens byłby tych pieniędzy.***
 

Greymir

New member
Skład ustawiony pod ofensywę a nasza drużyna klepie podania na obronie. Republika bananowa z Afryki bez zaplecza technicznego, pieniędzy, boisk i sponsorów wie jak się gra w piłkę. Krycie, wyprzedzanie akcji, szybkie ataki skrzydłami insa efekty. Fakt że przy pierwszej bramce mieli więcej szczęścia niż rozumu ale druga bramka...

Milik to w ogóle gral? To samo Thiago, przecież ten gość jest cienki jak Polsilver...
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
" Panie Nawałka " ? Gdzie była ta obiecana wczoraj taktyka która miała zadziałać w wygranej ??? Była ale w drugą stronę

Totalna klapa , pierwsza połowa - zal d.... ściskał - liga podwórkowa !!!!
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak podczas meczu topowy pajac siedzi na lawce rezerwowych i czyta gazetki... Takie podejscie do takiego meczu? Kpina.
 

RAF1977

Banned
Bardzo często są takie komentarze po meczu Polski, że jakby grali tak od początku.....
Jakby babka miała wąsy, to by była dziadkiem.
I tak jest bardzo często, niezależnie od trenera.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A ja nadal uważam, że mamy mega słaby zespół i zagraszamy na tych mś nasze trzy standardowe mecze.

Obrona kpina. Atak pozycyjny nie istnieje. Na nasz zespół wystarczy lekki pressing i sr...ą pod siebie.
 

Gratt

New member
Obrony nie było, ataku nie było. Poziom podwórkowy. No ale nic się nie stało, Polacy nic się nie stało. Nic się nie stałoooo. Polacy nic się nie stało. Teraz baty od Kolumbii, dokopią Japońce i do domu, tam gdzie ich miejsce.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Ledwie zaczęła się druga połowa meczu Egipt-Rosja i Egipcjanin daje prowadzenie 1:0 dla Rosji . (podobnie jak Thiago Cionek , tyle że w pierwszej połowie meczu Polska-Senegal ):oops:
A Rosja prowadzi już 3:1 i sobie prawdopodobnie wyjdzie z grupy . Ale Egipt jeszcze walczy .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Limax7

New member
W meczu Polaków bardzo dobrze zagrał Pazdan. Oprócz solidnej obrony miał werwę do gry. Parł do przodu, podawał długie celne piłki kolegom. Brawo!

A Krychowiaka nigdy nie strawię. Pomocnik a nie ma pojęcia komu podać a może podejść do przodu ale... nie lepiej cofać do obrońców..

Bardzo słaby występ. Brakowało też zmiany stron podczas gry. Często po drugiej stronie ktoś stał nie kryty ale nie dostawał piłki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie zawsze mówiłem, szkoda tej kasy jaka idzie na piłkę, powinna ona iść na lekkoatletykę... tam mamy sukcesy i porównajcie w jakich warunkach oni ćwiczą, a w jakich nasi herosi..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolek ale Pilka to pilka... Zaden inny sport nie budzi tyle emocji. Siatkarze, szczypiorniscj, lekkoatletyka.... kto to oglada? Ulamek ludzi. Jedynie skoki narciarskie moga choc troche slawa dorownac pilce.

Kolege mam co w niemczech siedzi mowi ze dla Joahima Lewa to naweg specjalna piosenke nagrali, w kazdej reklamie puszczali szal i wogole. Niemcy przegrali mecz i tera cicho.... jak makiem zasial heheeh.

Mam nadzieje ze u nas tez wkoncu geby zamkna i nie beda wychealac jaka to druzyna jestesmy, ktoryrzy w rankingu, ze czarny kon (predzej owca). Bo tak mnie mecz zirytowal ze boje sie wlaczyc TV lub Radio aby o tym nie sluchac.
 
Do góry