Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ronaldo 6 raz został królem strzelców LM :- ) Na pytanie co dalej?? Odpowiedział wygrać trzeci raz z rzędu LM - stwierdził że trudne ale jest to możliwe :- ) Tak się zastanawiam czy kiedyś jemu będzie dosyć tych wszystkich trofeów i sukcesów osobistych.. Ale C+ też mówili o tej sytuacji o której ja pisałem wyżej co można wywnioskować, że do czasu kiedy będzie grał to jednak nigdy nie będzie miał dosyć.. i może wygrywać 3:1 a i tak będzie zły, że nie dostał piłki z której mógłby strzelić kolejną bramkę.

W radio słyszałem - nie wiem jak myślicie ? Niektórzy redaktorzy stwierdzili że Juve chciał zagrać na karne wiedząc że mają dosyć dobrą obronę (i lepszego bramkarza w karnych) to mogli uwierzyć w to, że w tym dniu byli tak mocni i daliby radę wytrzymać 45 min plus dogrywkę żeby stanąć przed karnymi... ?? Osobiście uważam że w karnych większą szansę miałby Juve.. ale zawsze to troszkę jest w tym loterii czy też szczęścia..
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Należy pogratulować polskiej drużynie zwycięstwa odniesionego w meczu z drużyną rumuńską . :smile:
Moim skromnym zdaniem zwycięstwo cieszy , ale uważam , że nasi piłkarze
popełniali jednak sporo błędów , w pewnych momentach gry nie byli należycie skoncentrowani , dobrze , że drużyna rumuńska nie wykorzystała tej dekoncentracji . Brak Glika wyraźnie dał o sobie znać , gdyż widać było słabszą grę w obronie . :-| Bardzo dobry mecz rozegrał Zieliński i Lewandowski .
Kamerzysta ładnie "uchwycił" cieszącą się ze zdobycia 3 bramek przez piłkarza z numerem 9 , ładną
jego "panią" .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Przepraszam , że nie w temacie futbolu . Proszę wybaczyć . :neutral:
Jestem pod wrażeniem dzisiejszego pojedynku(meczu) ćwierćfinałowego w tenisie pań pomiędzy
Rumunką Simona Halep a reprezentującą Wielką Brytanię Johanna Konta w turnieju Wimbledon 2017 . Po wspaniałym
pojedynku(meczu) trwającym 2 godziny i 38 minut wygrała Johanna Konta 2:1( w trzech setach) . Pierwszy
set wygrała po tie-break 7:6*(2) Simona Halep , drugi set wygrała po tie-break Johanna Konta 7:6*(5) .
Decydującego trzeciego seta wygrała Johanna Konta 6:4 . Należą się paniom wielkie brawa ,
za piękny , emocjonujący pojedynek(mecz) i stworzone tym samym wspaniałe widowisko sportowe . ;) Oby takich meczy tenisowych było jak najwięcej do oglądania na ekranie telewizora , czy na żywo na trybunach kortu tenisowego . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Real Madryt po świetnym meczu zdobywa super puchar europy.

Mourinho w ManU buduje całkiem niezły zespół. Dużo wysokich silnych grajków. Premier League będzie ciekawa w tym roku.

Btw
Czy bordowa część forum otrząsnęła się już po stracie Neymara?
 

samfisher74

New member
Ja jeszcze dochodzę do siebie, z jednej strony megagrajek jakich ze świecą szukać, ale ma też drugą strone. Zgniłe jabłko w szatni, nie wiem co lepsze.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
PSG ogólnie zadrwiło z Barcelony. Wykupili im grajka, którego zastąpić mógłby Isco bądź Hazard, a żaden nie jest na sprzedaż. Są niby jakieś Dembele czy Mbappe, ale wywalać ponad 100mln na ludzi, którzy zagrali jeden niezły sezon to głupota.

Szkoda, że Neymar odszedł bo mogli z msnem wyśrubować miesamowite liczby. Tutaj w zarządzaniu klubem Perez zjada na śniadanie Bartomeu.
 

samfisher74

New member
PSG ogólnie zadrwiło z Barcelony. Wykupili im grajka, którego zastąpić mógłby Isco bądź Hazard, a żaden nie jest na sprzedaż. Są niby jakieś Dembele czy Mbappe, ale wywalać ponad 100mln na ludzi, którzy zagrali jeden niezły sezon to głupota.

Szkoda, że Neymar odszedł bo mogli z msnem wyśrubować miesamowite liczby. Tutaj w zarządzaniu klubem Perez zjada na śniadanie Bartomeu.
Neymar i jego tatuś co sezon kombinowali i terroryzowali klub transferami. On goni za kasą, zawsze wiedziałem że odejdzie z klubu. Ney nie patrzy na osiągnięcia, lubi złote ozdoby, jachty i łapczywego tatusia. Teraz będzie doił PSG,, po roku w szatni będą kwasy.A co do odejścia, cóż PSG stać na każdego piłkarza który chce u nich zarabiać, Ney chciał i tyle Barca była bezsilna, nie ma takiej gotówki ktora by zatrzymała Brazylijczyka.
 
Ostatnia edycja:

fred23

Member
Nie tak do końca , w Barcelonie długo jeszcze by nie był Nr 1, tam jak na razie rządzi karzełek , a Neymar nie ma 17 lat żeby czekac ,
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Karny za symulkę Suareza i druga żóła kartka dla Ronaldo za upadek w polu karnym po tym jak Umtiti wbiegł mu w nogi. Mam nadzieję, że ta oferma już nie będzie sędziować... W każdym razie fenomalne gole Ronaldo i Asensio, a Isco przechodzi samego siebie.
 

fred23

Member
Sędzia to nawet A klasę w Polsce nie powinien sędziować, dramat normalnie

ale to nie pierwszy mecz na Camp nou gdzie sędzia daje karnego z kapelusza
 

samfisher74

New member
Piszę jako wieloletni kibic FC Barcelona, jestem zażenowany tym co wyprawiał sędzia w tym meczu. W ogóle nie panował na d sytuacja na boisku, szczyt chamstwa to druga żółta kartka dla Ronaldo, za co ? nie mam zielonego pojęcia. Karny na Suarazie również całkowicie niesprawiedliwy , nie było żadnego faulu a piłkarz zachował się jak nasz poprzedni nurek Neymar. Jednak w tej sytuacji jestem w stanie zrozumieć tego sędziego , ponieważ nie ma pojęcia o sędziowaniu i pewnie był żle ustawiony. Oglądam klasyki już z 10-15 lat , i niestety są to coraz gorsze mecze pod każdym względem, chamstwo piłkarzy z obu stron, dramatyczne sędziowanie, strach oglądać kolejny mecz . Realowi gratuluję, mają świetny skład i zapewne w tym roku znów zamieszają i Lalidze i LM.
 

samfisher74

New member
Nie tak do końca , w Barcelonie długo jeszcze by nie był Nr 1, tam jak na razie rządzi karzełek , a Neymar nie ma 17 lat żeby czekac ,
Długo ? to znaczy ile ? już w ubiegłym sezonie zbliżył się do Leo, myslę że w perspektywie tego bądź przyszłego sezonu byłby już numerem jeden. Jestem na 100% pewien że w PSG nie osiągnie tyle co mógł osiągnąć w Barcelonie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Real Madryt po świetnym meczu zdobywa super puchar europy.

Mourinho w ManU buduje całkiem niezły zespół. Dużo wysokich silnych grajków. Premier League będzie ciekawa w tym roku.

Btw
Czy bordowa część forum otrząsnęła się już po stracie Neymara?��

W drugiej połowie było lepiej bo w pierwszej to momentami tragedia ze strony MU.. do 36 min 260 podań ze strony RM w tym 230 celnych.. momentami to tak wyglądało jakby przyszli sobie popatrzeć jak RM gra w piłkę.. ale w drugiej połowie lepiej było..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przejście Neymara do PSG to ogromny krok w tył dla jego kariery, liga ogórków, nastrzela 50 goli i będzie się cieszył.

Lolek
Patrząc na obecną kadrę Realu można śmiało powiedzieć, że tak silnego, wyrównanego zespołu Real nigdy nie miał.

Co do meczu z Barceloną, gdyby pominąć błędy sędziego, leszcz anulował jak się później okazało prawidłowo zdobytą bramkę przez Ronaldo bo Bale dogral mu piłkę. Real wygrałby ten mecz 4:0, a nie grali swojego maksa, zabrakło generała Modrica w środku i oddali piłkę Barconie.

Należy się tylko cieszyć, że Barceloną zarządza pewien nieudacznik i z roku na rok osłabia klub.
 
Do góry