Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ronaldo to się chyba nie musiał budzić, cały sezon gra na wysokim poziomie

W takim razie ja odstawiam whisky przed meczami bo nie opuściłem ani jednego w tym sezonie i wg mnie Ronaldo bardzo długo nie mógł wejść na swój poziom po kontuzji i braku okresu przygotowawczego przed tym sezonem.

W każdym razie obudził się ten właściwy Ronaldo, widać to nawet w pojedynkach biegowych, ale żeby za bardzo nie chwalić gościa to oczywiście wczoraj przestrzelił setkę, a koledzy wypracowali mu okazję na hattricka.
 

collider

New member
Bez reklam
Lolek zaczynam sie o ciebie martwic ;). Raz miska, innym razem miskow :) :p
Nie ma co narzekac. Sa mistrzami Hiszpanii a do tego maja szanse na zdobycie LM. Czegoz wiecej chciec.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że nie ma co narzekać.. ale nie oznacza ze nie może być lepiej.. a będzie lepiej jak kliku mistrzów odejdzie.. a za nich wejdą inni.. tylko nie bardzo rozumiem bo i drugiego bramkarza chcą kupić więc albo ten im do końca nie bardzo i pasuje albo chcą mieć dwóch przyzwoitych..
 

uwencjusz

New member
Ma ktoś może jakieś pewne info na temat czy bez problemu będzie można dzisiejszy mecz obejrzeć na Youtube w rozdzielczości UHD?
 

Kamil_89

Member
Podobno ma być UHD, VR 360 i Atmos, czy bez problemów to się pewnie okaże tuż przed finałem i w jego trakcie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po pierwszej połowie jak dla mnie kilku zawodników z RM odstaje .. jak Marcelo. Isco (niby lata tylko za dużo szału z tego nie ma ), Carwajal i Casemiro - przez tych dwóch ostatnich wg mnie to ich wina a nie jak to komentatorzy powiedzieli że to niczyja wina.. co zawodnik może w takiej sytuacji zrobić innego .. nie licząc tego że jeden był praktycznie przy strzelającym, a drugi był koło niego i się patrzył jak.. nie powiem kto w co.. Beznzema .. może w drugiej połowie coś pokaże.. ale nie wiem dlaczego ale czuję że będzie dogrywka, a jakby doszło do karnych to tak mi się wydaje że Juve wyjdzie z tego lepiej :- )
 

accu

New member
Bez reklam
Po pierwszej połowie jak dla mnie kilku zawodników z RM odstaje .. jak Marcelo. Isco (niby lata tylko za dużo szału z tego nie ma ), Carwajal i Casemiro - przez tych dwóch ostatnich wg mnie to ich wina a nie jak to komentatorzy powiedzieli że to niczyja wina.. co zawodnik może w takiej sytuacji zrobić innego .. nie licząc tego że jeden był praktycznie przy strzelającym, a drugi był koło niego i się patrzył jak.. nie powiem kto w co.. Beznzema .. może w drugiej połowie coś pokaże.. ale nie wiem dlaczego ale czuję że będzie dogrywka, a jakby doszło do karnych to tak mi się wydaje że Juve wyjdzie z tego lepiej :- )

Witam uprzejmie,

Lepiej nie wydawać przedwczesnych opinii , bo można się pomylić , tak często bywa . :neutral:

BTW , wygrała drużyna lepsza tj. Real Madryt , moim skromnym zdaniem lepiej rozłożyła "siły" ,
drużyna włoska w drugiej połowie meczu nie wytrzymała kondycyjnie , po prostu źle rozłożyła
"siły" . Tak nieraz się zdarza .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Druga polowa to bylo widac ktora druzyna jest na poziomie wyzej. Nawet majac przewage 3:1 grali super. Jak nasi graja i maja przewage to wszyscy sie modla aby "obrona" aby wytrzymac do konca.
A tu, profesjonalizm.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chyba troszkę usłyszeli co napisałem bo w drugiej połowie lepiej było ale to jeszcze nie jest ich poziom- mam na myśli tych piłkarzy co wymieniłem.. ale mówie co pokazuje kiedy np. Marselo gra tak jak potrafi...

Ale też nie wiem czy zauważyliście kiedy Cr 7 stał na połowie boiska przy 3:1 i miał dwóch piłkarzy i jak piłka nie została jemu podana czy widzieliście jego reakcję ??? :) Niemożliwy jest ile by nie było jemu ciągle mało i jak diabelnie się cieszy że kolejny raz udało się im wygrać.. A Juve chyba sami sobie pokazali pewne rzeczy i w jakim miejscu są ... a 85 min powinna dać do zrozumienia dla trenera Juve, że ten piłkarz mentalnie to nadaje się ale chyba nie do pierwszego składu w tej drużynie..

Najważniejsze szampan się zaraz otwiera (powiedziałem że jak wygrają to kolejna koszulka do kupienia oczywiście w kolorze jakim grali dzisiaj )

REAL MADRYT THE DEBEŚCIAK DRUGI RAZ Z RZĘDU .. MISTRZ LM :blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam:


Accu ja zawsze pisze szczerze jeśli chodzi o RM jak grają tak sobie to kajakiem ich przez Morze puszczam.. taki jestem :- ) ale cieszę się razem z nimi.. i co ważne cieszę się że się pomyliłem.. a wiesz zawsze jest prosto pisać po meczu .. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry