Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czyżby nasza ekstraklasa nie była aż tak popularna, że tutaj tak cicho ostatnio, czy to przez wakacje?:D
 

lobos

New member
Bez reklam
Pewnie po części jedno i drugie ;-)
Wakacje to czas poza domem a co do poziomu naszej Ekstraklasy to sam wiesz jak jest...
Legia (Mistrz) dno, Piast (wc Mistrz) dno, Lech jak zawsze kandydat do Mistrza (dno), Wisła (sprzedają), Cracovia (sprzedaje Kapustkę).
Jedynie Zagłębie i Termalica radzą sobie dobrze i coś tam grają (oczywiście na poziomie naszej ligi).
Jednak znając życie do czasu... ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja również oglądałem kilka meczów i z czasem idzie się przyzwyczaić do tej kopaniny, ale za chwile ruszy LaLiga i ekstraklasa zbrzydnie.

Coś gdzieś czytałem, że jakieś pany w turbanach chcą kupić Wisłę?
 

collider

New member
Bez reklam
Ja również oglądałem kilka meczów i z czasem idzie się przyzwyczaić do tej kopaniny, ale za chwile ruszy LaLiga i ekstraklasa zbrzydnie.

Coś gdzieś czytałem, że jakieś pany w turbanach chcą kupić Wisłę?
Co do Wisly to mowia, ze zainteresowane tez jest Towarzystwo sportowe, Mlekovita, araby, Jozek Wojciechowski itd. Cupial musi to sprzedac bo przy calym szacunku do niego w tej chwili ciagnie klub w przepasc.

Jutro Legia Warszawa gra pierwszy mecz z Trencinem w kwalifikacjach do LM. Patrzac na ostatnie jej mecze to bedzie ciezko bo te slowackie druzyny sa zawsze dobrze wybiegane i ambitne.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Z tego co mi brat wczoraj mówił to Cupiał podobno zdecydował już, że sprzedaje klub dla jego dobra. Araby mają kasy jak lodu i mogli by to wyciągnąć z dna, ale z drugiej strony im mniej ich u nas tym lepiej.
 

collider

New member
Bez reklam
Legia Warszawa awansowala do decydyjacej rundy kwalifikacji Ligii Mistrzow po dwumeczu z Trencinem. W piatek losowanie par. Legia jesli sie nie myle po raz pierwszy w tej rundzie bedzie zepolem rozstawionym.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider
Zapomniałeś dodać, że grając w takim stylu to następny etap dla Legii jest ostatnim w LM w tym sezonie:D
 

collider

New member
Bez reklam
Byc moze tak bedzie, ale ostatnimi czasy bylo tak, ze polskie kluby odpadaly po wbrew pozorom dobrych meczach. Wiec moze tym razem meczac bule awansuja.
 

collider

New member
Bez reklam
Ciekawe kto za tymi slupami w Wisle stoi bo ten koles to groszem nie smierdzi.
Citko widzany byl tez w Legii.

Dzis Zaglebie. Moze jakos im sie uda.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ludzie mówią, że jakiś bogaty murz... stoi za nimi i to on sypie groszem.

Oby Legia awansowała do fazy grupowej, chciałbym zobaczyć nasz zespół grający z Barcą, Realem czy Bayernem, nie żebym hejtował, ale to mogłoby się zakończyć przy dobrych wiatrach na 0:8:D
 

collider

New member
Bez reklam
Ludzie mówią, że jakiś bogaty murz... stoi za nimi i to on sypie groszem.

Oby Legia awansowała do fazy grupowej, chciałbym zobaczyć nasz zespół grający z Barcą, Realem czy Bayernem, nie żebym hejtował, ale to mogłoby się zakończyć przy dobrych wiatrach na 0:8:D

Nie sadze. Nasi zawsze spinaja sie na duze marki. Pzypomnij sobie wystepy Wisly, Lecha czy Legii z duzymi klubami. Wstydu jakiegos nie bylo a czasem sprawili olbrzymia niespodzianke.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kiedy to było Collider, ja to już zapominam jak to Wisła Barcelonę ograła:D


Mistrz Irlandii Dundalk FC będzie rywalem Legii Warszawa. No szansa jest ogromna:D
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Bardzo dobre losowanie dla Legii. Trafiaja na irlandzki Dundalk. Jesli nie teraz to juz nigdy.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Polska – Iran: rywale nie wytrzymali. Radość biało-czerwonych! | Rio 2016 | TVP

Nie potrafię zrozumieć jak ktoś nie umie się pogodzić z przegraną.. Ciężarowcy znowu się popisali .. Kołecki do dymisji najwyższa pora bo już wcześniej było głośno o ciężarowcach naszych.. tragedia z tym dopingiem zresztą sam prezes też kiedyś miał z tym problem i również głupio wtedy się tłumaczył.. powinno być to bardzo karane.. tak dla wiedzy przygotowanie tego ciężarowca do Igrzysk to koszt około 1 mln i to z naszych pieniędzy..


Wczoraj Real zagrał z Sevillą o superpuchar Europy -- kilak fajnych sytuacji , dwie fajne bramki w tym młodego Asensio - naprawdę może być niezły misu z niego... 20 lat dopiero ma a jest fajny i piękną bramkę z 26 m strzelił..,. Carwajal tez niezłą akcje zrobił po której strzelił bramkę pod koniec drugiej części dogrywki na niezłej szybkości.. kondycyjnie Sevilla troszkę nie dala rady... mój ulubieniec Rodriguez jak zwykle do bani,,, jego jak najszybciej powinni sprzedać.. Vazqeez w sumie ok ale musi wykorzystywać sytuacje jak ma a w szczególności kiedy nie ma CR 7
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem Sevilla właśnie kondycyjnie nieźle wyszła w tym meczu. Biorąc pod uwagę fakt, że nie grały 2 rakiety na skrzydłach i Toni Kross oraz Modric od początku to i tak nieźle wypadli rywale Realu. Oczywiście nie mogło zabraknąć kontrowersji. O ile karnego dla Sevilli jeszcze mogę zrozumieć i nie zamierzam wracać do tej sytuacji to nieuznana bramka Ramosa jest żartem. Sędzia chyba nigdy wczęsniej nie widział jak walczyw się w polu karnym w Anglii, we Włoszech czy nawet w Hiszpanii.

Cieszy gra młodego Asensio, Lucas Vazquez standardowo nie zawodzi.
Jak tak patrze na boisku na Jamesa, jak on się porusza to odnoszę wrażenia jakby gość ważył 100kg.

Co do dopingu stosowanego przez jakiegoś naszego ciężarowca, trochę jest to zabawne bo ten steryd to kosztuje niecałe 200zł i bawi się nim co drugi dres - wstyd i nic więcej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz zgadzam się w 100% oprócz kondycji - dla mnie słabiej Sevilla się prezentowała... resztę mam takie samo zdanie :) faul Ramosa to śmiech na sali uśmiałem się z sąsiadem do bólu.. szkoda gadać - zresztą chyba kilak zdań mu powiedział .. co o tym myśli.. Ramos świetny mecz rozegrał..

To już dwóch złapali tylko jeden był rezerwowym :) to jest bardzo popularny środek wśród mięśniaków , a On powiedział ze to starocie i nawet nie wie gdzie to kupić - śmiech na sali.. 3 lata więzienia i roboty w kopalni to oduczyliby się brać dziadostwa i nieuczciwego zachowani w stosunku do innych czystych sportowców. Stracił z publicznych pieniędzy około 1 mln zl w cywilu że tak powiem jakby 1 mln ukradł czy oszukał kogoś na taką kwotę to by siedział - to dlaczego w takich przypadkach ludzie nie ponoszą konsekwencji swojego postępowania poza tym, że np 4 lata nie będzie mógł zawodowo uprawiać sportu..to dopiero kara za te wszystkie hotele i inne sprawy związane z treningiem przygotowawczym do Igrzysk..
 
Ostatnia edycja:
Do góry