Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
A no przykra historia, wymiar sprawiedliwości standardowo sądził na zasadzie Równi i Równiejsi tzn. bogaci i biedni, ale Hajto to nie jedyny taki gagatek. o ile dobrze pamiętam to i niejaki Dariusz Dudka kogoś potrącił i to po pijanemu.

Co do Tomka to również chodziły pogłoski, że miał trochę % w organizmie...

Ale pan Z wprowadza już zmiany i jak powiedział Morderca to morderca, a pedofil to pedofil i nie ważne czy jest reżyserem, księdzem czy kimś innym bogatym:D
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Tymaczasem zeby nie bylo tak rozowo nasze eksportowe druzyny Cracovia i Zaglebie w eliminacjach do LE przegraly wczoraj swoje mecze z totalnymi ogorami. Na szczescie dla nich nikt tego nie zauwazy :p.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
tu i tu z gon więc jak inne ? chodzi o to że nie poszli do więzienia, ty byś poszedł ja pewnie też
 

collider

New member
Bez reklam
Wlasnie widzialem przylot i powitanie kadry na lotnisku. Jak dla mnie zachowali sie nie fer. Setki kibicow a wsrod nich dzieci czekaly na nich a ci jakby nigdy nic przeszli, wsiedli do autokaru i odjechali. Bardzo to nie w porzadku.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wlasnie widzialem przylot i powitanie kadry na lotnisku. Jak dla mnie zachowali sie nie fer. Setki kibicow a wsrod nich dzieci czekaly na nich a ci jakby nigdy nic przeszli, wsiedli do autokaru i odjechali. Bardzo to nie w porzadku.
Yez oglądałem. Żenada, i prostackie zachowanie. Jak banda buraków. Nie wiem tylko dlaczego ludzie krzyczeli "Dziękujemy", przecież to byl ich zasrany obowiązek za który mają płacone.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też to widziałem.

Ja też widziałem to z moim sąsiadem - lipa Koledzy naprawdę lipa.. co do karnego to mi się wydaje że jakby się nie zatrzymał tylko walnął petardę i i 10-15 cm wyżej to nie wyjąłby bramkarz takiej piłeczki. Z zatrzymania to naprawdę jest mega sztuką strzelić.. bo całkowicie trzeba zmylić bramkarza.. piłka jest znacząco lżej uderzona.. fajne jest to że wszyscy nie dają odczuć Kubie że to jakaś tragedia i że to jest jego wina że odpadliśmy - podoba mi się to bardzo..

Collider rozwaliłeś mnie tym filmikiem - oczywiście pozytywnie :)


Seizo za mecze w reprezentacji, chyba nie mają płacone, chyba że coś zdobędzie taka drużyna.. ale to nawet nie o to chodzi , bo to chodzi o zaszczyt jaki każdy z nich ma móc założyć koszulkę z orzełkiem na piersi i reprezentować ten kraj, który naprawdę czy dobrze czy źle to jedzie na te mecze i im kibicuje.. mam na myśli kibiców , których totalnie olali, a najgorzej szkoda mi dzieci .. żenada.. nie wiem czy oni dorośli do pewnych rzeczy.. niestety.
 
Ostatnia edycja:
Do góry