Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Niby sparing, niby nie ma znaczenia, ale i tak poziom gry paru pilkarzy moze martwic. Slaby Zielinski, Blaszczykowski czy Piszczek. Sa tez tacy jak Pazdan, ktorzy potwierdzili, moim zdaniem, ze do kadry dostali sie psim swedem. Koles jakims cudem po paru meczech w ekstraklasie zalapal sie do kadry i tak w niej zostal pomimo, ze jest daremny. Ogolnie jak na generalny sprawdzian, bo tak mowil sam Nawalka o tym meczu to wyszlo mizrenie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Obronę mamy tragiczną, brak typowego rozgrywającego, przy odrobinie pressingu nasi grają na zasadzie piłka parzy. Milik za tą zmarnowaną setkę powinien na treningu zrobić 300 karnych pompek. Ten mecz nie miał żadnego znaczenia i trzeba było do niego podejść na luzie, pytanie tylko czy zespoły z o wiele lepszymi indywidualnościami nie urządzą sobie treningu strzeleckiego przy naszej grze obronnej. Jedynym piłkarzem, któremu nie mogę odmówić zapału i chęci do gry jest Grosik.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie też Grosicki był najlepszym piłkarzem.. Milik jak nie zacznie wykorzystywać sytuacji które ma to tragedia będzie, gdyż sam Lewandowski nie wygra meczu, a każdą taką sytuacje musimy wykorzystywać bo nie będziemy mieli ich na tyle żeby marnować... takie 100... Niestety nie mamy innego napastnika konkurencji dla Milika to wtedy miałby konkurencję, a tak jest jak jest..
Do tego też jak dla mnie poza kilkoma piłkarzami to mamy problem z szybkością..
Dla mnie dobrze że że kubeł zimnej wody dostali od Holendrów którym brakuje do swojej świetności..
Ale nie ma co gdybać to tylko albo aż towarzyski mecz - Niemcy też dali tyłka, a jestem przekonany że daleko zajdą :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się że to już inna drużyna ale i tak znacznie mniej mają zmian jak np u Holendrów.. tam to ja nie poznaje że to Holandia jest.. Ale Niemcy to Niemcy graja do ostatniej sekundy i jak coś się im nie wydarzy to na pewno zajda wysoko.. chociaż osobiście ich nie lubię ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem że ten miałeś na myśli :) a mi chodziło żeby częściej mieli podobne szczęście jak wtedy.. i nie koniecznie na koniec meczu ..
 

Rafal7

Banned
Wiesz, wtedy to się ucieszylem jak dziecko, bo to zawsze my w końcówkach traciliśmy gole i przegrywaliśmy mecze.
Chociaż raz i do nas się uśmiechnęło szczęście,
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że każdy się cieszył :) miły moment bez dwóch zdań.. Fajnie by było jakby pierwszy mecz wygrali, drugi zremisowali - to z Ukrainą przy dobrym szczęściu wystarczyłby remis..
 

teem90

New member
Teem90
Co w przypadku naszych piłkarzy może być sukcesem?

Wyjśćie z grupy będzie sukcesem, chociaż ten balonik jest tak napompowany, że ludzie już uznają to za pewnik. Za to sukces, osiągnięcie czegoś ponad nasze siły i ogólną euforię w narodzie zobaczymy dopiero po awansie do ćwierćfinału. Bardzo by to pomogło naszej piłce.

Z innej beczki, zobaczymy jakieś mecze w 4K?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie masz co liczyć na 4k. Będzie tylko 7 meczyków w 4k, ale żaden z naszych operatorów się o to nie pokusił. Niby NC+ i CP obiecują, że w tym roku wprowadzą dekodery 4k, ale z tego co piszą na satkurierze i innych źródłach to 4k w tv doczekamy się dopiero w 2020 roku. Śmieszne w ogóle jest to, że IO w tym roku będą testowane na 8k i VR. Może Netflix albo Player pokuszą się o udostępnienie powtórek tych 7 meczyków w 4k.
 

Rafal7

Banned
Oglądałem dziś mecz Niemcy Węgry, wygrali Niemcy, ale mecz chodzony a na trybunach zero życia
Piknik pełną gębą.
Po co wogóle takie mecze przed turniejem, ewidentnie widać że grali bo musieli.
 

Rafal7

Banned
Masz racje, bo innego wytłumaczenia na to nie ma.
Nazywanie tego jakimś testem, sprawdzaniem to przerost formy nad treścią, to żaden test ani sprawdzian, ewidentnie widać w taki meczu że piłkarze się oszczędzają aby nic złego im się nie przytrafiło przed samym turniejem. Zero zaangażowania z ich strony bo mecz jest o pietruszkę .
 
Do góry