Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Szczęścia i doświadczenia
Dziś Lijewski powiedział w wywiadzie że poczuli że przeciwnik trochę odpuścił.
Cztery obrony Szmala i przeciwnika dopadły nerwy które zrobiły swoje plus Szmal w dalszej części filmu :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście ja zawsze powtarzam że samo szczęście nie powoduje zwycięstwa to tylko co niektórym się wydaje że można wygrać ME , MŚ czy LM bo ma się fuksa ... w takim razie szkoda że naszym Futbolistom od dobrych X lat tego szczęścia brakuje.. ale miejmy nadzieję że będzie z nami we Francji :)
 

fred23

Member
A komu chcecie kibicowac ?? Uchodźcom ??
dajcie spokój , ja jestem polakiem , i jestem z naszą reprezentacją na dobre i na złe ...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Cały ten pompowany balonik naszej kadry, te ich wystąpienia 100 razy dziennie w tv gruchną już po pierwszym meczu z Irlandią. Wierzyłbym w wyjście z grupy, gdybyśmy się zamienili z Francją rywalami.
 

teem90

New member
Nikt nie kibicuje, a jak przyjdzie pierwszy sukces to wtedy namnoży się fanatyków i tych co 'zawsze wierzyli'. To niestety nasza polska mentalność...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Racoon
Nasza kadra od dawien dawna nie daje mi powodu do wiary w jakiekolwiek sukcesy. Niby mamy teraz kilku fajnych grajków, ale obrona poza Piszczkiem to piach.

Henry
Do Barcelony też daleko
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie narzekaj, już od lat, co najmniej kilkunastu nie było takiej ekipy i takiego trenera....
Ja nie mam zbyt wielkich oczekiwań, ale będę się cieszyć każdym zwycięstwem i życzę im jak najlepiej...., a na na wyjście z grupy ich stać, dalej to juz sporo szczęścia musieliby mieć....
byleby zbyt dużej napinki nie było, bo jak za bardzo chcą to im nie wychodzi...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pakolo, nie chodzi nawet o poziom sportowy. Piszesz negatywnie o występach w tv, jakby żadna inna reprezentacja tego nie robiła. Takie są czasy. Media relations. Fan relations. Etc. KAŻDY to robi.

Dwa, jak nie widzisz postępu to idź do okulisty :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Racoon
Poczekajmy do końca rozgrywek grupowych i wtedy jeden z nas uda się do okulisty. Mamy kadrę najlepszą od lat, ale jest to zespół, który MAKSYMALNIE stać na wyjście z grupy. Moimi faworytami są Niemcy, Francuzi i oczywiście czarny koń Belgowie
 
Do góry