Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie! Zgadzam się z Tobą Lolek w 100%.
Carlo był świetny i pasował do drużyny.
Jedno czym mnie wkurzał to tym, że nie słuchał mądrych rad...
Mało roszad w składzie, zmian w trakcie spotkania.
Poza tym coach wzorowy... ;-)
Piszą, że trzeba było brać Kloppa... Nie wiem czy trener z takim impulsywnym charakterem by się sprawdził w takim gwiazdozbiorze ;-)
Ja bym bardziej chciał sprawdzić Joachima Loewa :)
Zobaczymy jednak co zaprezentuje Zidane...?
Oby się mu udało i Real wrócił na dobra, zwycięską drogę :)
Myślę, że Perez da mu dłuższy kredyt zaufania ze względu na jego wieloletnie oddanie klubowi.

:krol: Wielka szkoda że Beniteza zwolnili.:mrgreen:
Ale chyba w tym sezonie walidolu nie potrzebuje. :) Barca rządzi :eek:k:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Uważam podobnie. Wsza nie zasługuje na nic, to że barca zdobyła kilka pucharów to zasługa Enrique i całego zespołu a nie jednego małego pajacyka oszusta podatkowego :D On chyba płaci ludziom żeby na niego głosowali :kom::bober:
 

lobos

New member
Bez reklam
Nie ujmując nic Messiemu co tam robił Neymar?
W trójce najlepszych piłkarzy powinien być Robert Lewandowski!!!
Nie dlatego, że to mój rodak i Jemu kibicuje, ale dlatego że ZASŁUŻYŁ!
Neymar jest świetny i to On będzie za kilka lat nr. 1 w Barcy jak nie pójdzie za kasą ;-)
Jednak obiektywnie to nasz Robert powinien być na podium i to byłoby wyróżnienie za cały sezon, który miał świetny.
Niestety okazał się 4, ale trudno kibice piłki wiedzą jaka jest Jego wartość.
Oby dalej się rozwijał i trzymał poziom to będziemy mieli wiele powodów do radości i dumy :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Uważam podobnie. Wsza nie zasługuje na nic, to że barca zdobyła kilka pucharów to zasługa Enrique i całego zespołu a nie jednego małego pajacyka oszusta podatkowego :D On chyba płaci ludziom żeby na niego głosowali :kom::bober:

Niestety do najbardziej uczciwych to On nie należy i zresztą jego Ojciec również ma nie mało za kołnierzem... choć ciężko to zrozumieć żeby taki człowiek chciał uciec z podatkami ale jednak można.. pomimo że wie jak sławny jest i na 100% będzie sprawdzany.. a już nie wspomnę, że kompletnie nic a nic się nie udziela charytatywnie jako osoba, a nie jako członek zespołu tak jak np. CR 7 - a wiadomo tacy ludzie raz że mogą , a dwa są w stanie różnych sponsorów namówić do takiej działalności.. ale jak widać Argentyńczykowi nie chce się..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że media by wyłapały to... CR 7 tez nie lata z tym i nie chwali się wszystkim - to dzięki mediom wiemy o tym i np. jak ktoś pojedzie w jego strony rodzinne - tam ludzie mówią o nim bardzo dużo i o tym jak pomaga.. to jest sprawdzone bo sam tego doświadczyłem...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Uważam podobnie. Wsza nie zasługuje na nic, to że barca zdobyła kilka pucharów to zasługa Enrique i całego zespołu a nie jednego małego pajacyka oszusta podatkowego :D On chyba płaci ludziom żeby na niego głosowali :kom::bober:

:rolleyes::hihi: Szanowny Panie Caparzo, jak ja rozumiem , mało tego ze rozumiem, chyba mam piewność że Pan jest kibicem.....Realu.:D. To jest osobny gatunek, trochę wymierający , zakompleksowany, zaniedbany i zły :razz: Żadne argumenty, zdrowy rozsadek i inne intelektualne wysiłki niestety są obcy temu niezwykłemu gatunku. :cry::p Ja rozumem Wasze kompleksy i chęć odbudowania "potęgi" Królewskich.:p Ale .... niestety lata 60 przeszłego weku mineli bezpowrotnie. :razz:
Po drugie : Barca pisze się z dużej litery. Nie "wsza" a "pchła".:razz:
Po trzecie , dla Was: Jego Jegomość Pięciokrotny Zdobywca Złotej Piłki: Lionel Andrés Messi Cuccittini:bober:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Cześć Savroniuszu :)
Obawiam się, że własnie tak może być....choć po cichu liczę, że będę się mylić ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Małysz też nie ma złota a jaki kozak ;-)
Nie ma co Lionek jest mega gość na boisku.
W garniturze widać, że nie czuje się najlepiej ;-)
Jednak rozliczają go za bramki a tą zdolność opanował do perfekcji :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Savron to że kogoś sie krytykuje nie znaczy że jest sie fanem jego największego wroga... NIewiem czemu są takie opinie fanów barcy jak i realu :fool::popcorn::banned:
Ja sie wychowałem na starej piłce lata 90/00, teraz to cyrk na kołach a nie futbol.

Bądź obiektywny dla wszy, mi się jego gra nie podoba :eek:k: i nie zasługuje na złotą piłke

Bardziej szanuje Krystyne bo jak lolek pisał, pomaga a wsza ucieka i oszukuje z podatkami ;P
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałeś i to nie tylko On ale i jego tatuś również w tym macza swoje łapki .. żeby przypadkiem nie oddać za dużo podatku tylko zapominają o prawie jakie obowiązuje ... a to że jest dobrym piłkarzem to nie podlega dyskusji.. ale również bardziej szanuje CR 7 choćby za to że Leo to dostał pewne rzeczy od Boga jeśli chodzi o piłkę, a CR 7 musiał ciężko na to pracować - przynajmniej tak mówią specjaliści od piłki.. choć w sumie to i tak nieistotne obaj są wielkimi piłkarzami ale na pewno większy szacunek zawsze będę miał do Krystyny :)
 
Do góry