Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
No przestań, choć raz dla przyzwoitości jedź ;)
Ja teraz wybieram się na Polska - Czechy, w końcu coś na Wsi się będzie działo :bober:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Co było do przewidzenia na tvn player kanały sportowe takie jak Eleven , czy Eleven Sports już za
darmo się nie obejrzy . No cóż , "biednemu" wiatr najczęściej wieje w "oczy" .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Eleven w moim pakiecie w C+ tez już nie za darmo , ale raczej nie zapłacę im za tę jakość jaka jest w tych kanałach... jak będzie taka jak w w kanale sportowym C+ to wtedy mogę płacić, a tak niech spadają... za dziadostwo się nie płaci.. tym bardziej że już raz zapłaciłem bo przecież miałem zapewnione transmisje z ligi Hiszpańskiej jak podpisywałem przedłużenie umowy na kolejny rok.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Lolek ja mam Cp, ale muszę przyznać ze NC+ lanie was wszystkich wydymała, sam czekam i jestem ciekaw czy Cp doda te kanały, jezli tak sie stanie to już po Nc+.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Takie życie Kolego w tym kraju a właściwie takie są chore prawo... z mojego punktu widzenia nie interesuje mnie z jakiego powodu oni utracili prawa ... do transmisji tej ligi ... stracili powinni obniżyć abonament ... a jest jak jest..
CP dla mnie już nigdy nie zawita w domu z pewnych powodów wiec jestem skazany na C+ generalnie jestem zadowolony nie licząc tego aspektu...
 

Rafal7

Banned
Zdecydowanie powinni obniżyć abonament, ale zachłanność jest większa i wzięła gore nad dobra opinia.
Ja mam Cp z 10 lat i nie chce znów Nc+ w 90 % te same kanały co w Cp a ceny kosmos.
Czemu nie chcesz Cp?
 

Rafal7

Banned
Przy mojej częstotliwości oglądania TV zastanawiam się czy całkiem nie zrezygnować z tego syfu ;)
Wiesz, zawsze myślałem nad tym czemu platforma nie poda cen za poszczególne kanały i nie można by sobie było ich wybrać samemu a nie wybierać w pakietach odgórnie narzuconych prze operatora.
Wtedy kazdy by miał to co chce, co z tego ze mam 100 kanalów jak moze z 10 ogladam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zdecydowanie powinni obniżyć abonament, ale zachłanność jest większa i wzięła gore nad dobra opinia.
Ja mam Cp z 10 lat i nie chce znów Nc+ w 90 % te same kanały co w Cp a ceny kosmos.
Czemu nie chcesz Cp?

Oj dużo by pisać począwszy od problemów z płatnościami po szybkość reakcji CP na usterki zgłaszane... problemy przy wymianie dekoderów jak się rozwalił.. Teraz dla mnie jest C+ a że jest tak jak jest czasem to już się przyzwyczaiłem.. choć nie oznacza że to toleruje ale żeby się coś zmieniło to prawo musi się zmienić w tym kraju w kilku aspektach życiowych żeby nas konsumentów chroniło..
 

lobos

New member
Bez reklam
Ja również zagotowałem jak zablokowali mi 11:twisted:
Jakość tych kanałów faktycznie daleka od ideału, ale Hiszpańska liga była.
Teraz z łaską za 8zł proponują. Żenada! Oni powinni nas przeprosić, że pierwsze mecze sezonu straciliśmy!
Jak już się dogadali to każdy kto ma pakiet z C+ Sport powinien mieć 11 zagwarantowane bez jakichkolwiek dopłat!
Jak połączyli C+ z N-ką to też chcieli się od razu nachapać.
Skończyło się przeprosinami i obniżeniem abonamentów.
Teraz też ktoś powinien się tym zająć. Oszukują ludzi i tyle!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lobos oni wtedy kare dostali bo było dużo abonentów a tutaj jest znacznie mniej i trzeba byłoby żeby każdy to zgłosił.. do tego oni będą się bronić że w 100% to nie od nich zależy kto wygra transmisje a w tamtym wypadku był to przekręt w biały dzień.. czego dowodem była zasądzona kara.
 

lobos

New member
Bez reklam
Wiem, wiem... w tej sprawie nie wygramy. Zawsze jest ten drobny druczek... Chcąc mieć kanały 11 w swojej ofercie NC+ musieli zapłacić. Wiadomo, że odbije się to na naszej kieszeni, bo jakże inaczej...
Powinno być tak, że abonent w chwili gdy zmienia się pakiet z kanałami ma prawo odstąpienia od umowy bez żadnych problemów.
 

lobos

New member
Bez reklam
Może źle to ujałem. Nie zmienił się pakiet a oferta programowa.
Załóżmy, że ktoś wykupił NC+ dla Ligi Hiszpańskiej i co...?
Teraz nie ma już co oglądać, wiec powinien mieć prawo do zerwania umowy.
 

Rafal7

Banned
Watpie zeby operator na to przystał.

Na Player.pl mozna wykupic dostęp do tych kanałów za 11 zł, jak bedzie to mozliwe na smart to sam je wykupie bo bo co mi dwie platformy.
 
Do góry