Fallout 3 - wrażenia

Alucard1984

New member
jednak wam zalecam wizytę u lekarza bo ja tu widzę tylko 1 post.. A dobry? bo prawdziwy w sensie łączę się z autorem bo moje odczucia są identyczne. Dienekes a tobie już DS zbrzydło, że nie grasz ?;p
 

mrtwister

New member
Po raz kolejny się wkurzyłem, gdy okazało się, że będą dwa dodatki do Fallouta 3, niestety wszystkie tylko na Xbox'a i pcta. Szczegóły odnośnie projektu są dostępne na gamespot.com. Podobno część z tych dodatków ma być udostępniona nieodpłatnie, co zwiększa ich atrakcyjność...

Xboxem nigdy się nie skalam, natomiast nie opłaca mi się kupować nowego pcta, żeby w dodatek zagrać. Pozostaje tylko głuchy lament nad takim postępowaniem bethesdy...
 

dienekes' shade

New member
I wnioski na przyszłość - bojkotuj takie produkty :twisted:

Min. z powodu macoszego traktowania przez twórców najnowszej odsłony Tomb Raider'a wersji tej gry na ps3, nie kupię tego tytułu.
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
I wnioski na przyszłość - bojkotuj takie produkty :twisted:

Min. z powodu macoszego traktowania przez twórców najnowszej odsłony Tomb Raider'a wersji tej gry na ps3, nie kupię tego tytułu.

Co jest z nowym Tomb Raider'em ?
Nie czytałem nic na ten temat ,a miałem zamiar zakupu .
 

dienekes' shade

New member
Ja tez :( To jedna z moich ulubionych serii.

Kup ją na x boxa - ta platforma ma dostać na wyłączność DLC, które zaoferują ok 6 godzin gameplay' u więcej (3 epizody). Wersja na Playstation 3 nie ma takiego wsparcia, niestety.

Zresztą, chyba, nie ma czego żałować, bo z tego co widziałem, noty zbiera nienajlepsze (poziom 7/10) :rolleyes:
 

Lizarazu

New member
Widzę że się zrobił jeden wielki OT z tego wątku.

Wracając do pierwotnego topic-u zaznaczę że:

- Jestem wiernym fanem serii Fallout (przeszedłem wszystkie części)
- przeszedłem Obliviona (podobał się)
- grywam teraz głównie na PS3 choć wcześniej (w młodości) preferowałem PC
- Gram na Pionku FHD 50"LX5090H oraz Panasie 26 LX70P
- Na tych ekranach widziałem wersje Fallout 3 na PC in na PS3.

Wnioski mam następujące:

Fallout 3 rulez
- ta gra to najlepszy RPG w jaki grałem od lat - godny następca swoich poprzedników i to z grafiką na miarę swoich czasów.

Reasumując klimat jak dawniej - grafa jak dzisiaj w innych produkcjach.

Masę questów da się rozwiązać alternatywnie albo bez jednego wystrzału albo poprzez totalną masakrę :) np. Tenpenny's Tower.

Jeśli chodzi o grafę to przy F3 na PC jest zdecydowanie lepsza niż na PS3 - niestety. To jest fakt z którym nie da się dyskutować. W ogóle na PS3 naprawdę dobrze wyglądają tylko proste tytuły takie jak np Wipeout HD czy Stardust HD.

Faktycznie F3 wiesza się na PS3 :(

Pozdr.:eek:k:
 

mrtwister

New member
Jeśli o mnie chodzi, to nie miałem nawet jednej zwiechy. Grafika jak dla mnie spoko, kilka jedynie niedociągnięć. Gra świetna.

I wcale nie zrobił się taki OT;)

pozdr
 

lbk

New member
Fallout 3 PL

porażka - polska wersja nie obsługuje trofeów :( patch się nie sciąga. pół roku czekania, 170 zeta i taka wtopa :( brawo dla cenegi :/
 

darkmajin

Member
Bez reklam
hahaha... :mrgreen:

standard ... tu jest polska...

od czasow baldurowskich dubbinow wlaczylem tylko killzona po polsku ... i miałem za swoje dlatego zostaje przy eng/jap

dlc do fallouta nie bedzie tylko nowy krazek jak z oblivionem (jezeli wogole)
 

lbk

New member
Po zgłoszeniu problemu z patchem i 2 tygodniach oczekiwania dostałem nastepującą odpowiedź z Cenegi:

"Sprawa trofeów i aktualizacji do polskiej wersji Fallout 3 na konsolę
Playstation3 jest rozwiązywana przez firmy Bethesda Softworks i Cenega
Poland. W chwili obecnej nie jest znana jeszcze data ukończenia prac."

Ciekawe, czy zajmie im to kolejne pół roku...:hmm:
 

pRzeKop

New member
Bo cały czas wszędzie były informacje, że nie będzie dodatków do PS3.
Xboxa się nie dotykam, więc myślałem o kupnie na PC (tylko nie wiem czy staruszek by dał radę)
Pod koniec roku ma wyjść wersja ze wszystkimi dodatkami na jednej płycie - chyba poczekam.
 
Do góry