Fajna plazma 50 cali do 3500 - 4000zł, Panasonic TH-50PV7P

szczupak90

New member
Zacznę od tego, że chciałbym się przywitać na forum. WITAM WSZYSTKICH! Dobra mamy to za sobą ;).

Przejdę do sedna sprawy. Otóż nagle tata chcę mi kupić jakiś tv. Wstępnie popatrzyłem sobie ogólną ofertę i chyba zdecyduję się na plazmę. Odległość oglądania wynosi 3,5 - 4 metrów, czyli 42 cale by już starczyło, ale trochę dołożę i mam 50 cali :grin:. Jestem takiego zdania, że lepiej jest trochę dołożyć niż później żałować wyboru. Kasę jaką mam do wydania to... jak najmniej, czyli 3500 - 4000zł, ale 4 tys. zł do wydania jeśli naprawdę będzie to konieczne.

Moim faworytem jak na razie jest Panasonic TH-50PV7P. Martwi mnie jedynie to, że ma jedno wejście HDMI i chyba nie posiada złącza do komputera, a to jest bardzo ważne, bo będę oglądał filmy w divx - myślę, że plazma się lepiej nada niż LCD. Proszę o potwierdzenie moich przypuszczeń. Cena w Gdańsku 3450zł

Inny panel, który wpadł mi w oko jest SAMSUNG PS-50A410. Ten już posiada 2 złącza HDMI i złącze D-SUB (czyli to cyfrowe?). Cena w Gdańsku 3650zł

Jest jeszcze LG 50PC51. Ale nie wiem czy opłaca się dopłacać do tego tv. Cena w jedynym sklepie w Gdańsku to prawie 4200zł.

Podaje ceny z gdańska ponieważ mieszkam nie opodal trójmiasta.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
LG jest już starawy (chyba zeszłoroczny). Poszukaj Samsunga A451. Ma tryb 24p, co może się przydać przy blu-rayu. 410 jest modelem pokrewnym, ale nie ma tego trybu.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bierz plazmę Samsunga 50 a 551 i nie musisz się zastanawiać . Przy Twoich warunkach będzie więcej niz extra.
 

szczupak90

New member
Więc się zdecyduję na samsunga a410, samsung a 551 kosztuje grubo ponad 4300zł, a dla mnie to już bardzo dużo, przecież tata kazał kupić telewizor do 3 tys. zł! Myślę, że ten samsung będzie najlepszym kompromisem. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ zakup na lata - dobrze przemysl .Bo jesteś bardzo blisko dużej radości :D.
 

szczupak90

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

No właśnie, a z 4 metrów na pewno nie zauważę różnicy, tym bardziej, że nie mam nawet tak dobrego kompa, który odtworzy mi full HD, co najwyżej HD Ready, telewizja satelitarna także nadawana jest co najwyżej w tej jakości, a bluray to daleka przyszłość, nie ma co przepłacać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szczupak90

New member
Dziś widziałem tego samsunga na żywo, 42 cale przy nim to karzeł. Teraz już nawet nie patrze na lcd, jaka czerń, jakie doskonałe kolory, stojący obok lcd 42 cale za 2 razy więcej posiadał słabsze kolory od tej plazmy. Wybór jest już przesądzony. Teraz czekam na przeprowadzkę i nowy zakup. Pozdrawiam.
 
Do góry