F8000 - gniazda antenowe; dziwne zachowanie TV

vistula-vistula

New member
Witam

1. Posiadam od 2 dni TV F8000 i zastanawiam się czy mogę drugie gniazdo antenowe SAT wykorzystać jako przelotkę i podłączyć drugi dekoder.

2. Podczas oglądania TV sam zmienił kanał na inny, później sam uruchomił facebooka, a dziś sam uruchomił s - recommendation.

Spotkał się ktoś z takim problemem ?


40'' F8000 + moduł CAM nc+
 

tdx

New member
Bez reklam
Podłączając w ten sposób co chcesz uzyskać?

ad 2.
masz soft 1112.6?
wyłącz sterowanie ruchami na chwilę i zobacz nadal tak się dzieje :)
 

prezy

New member
Bez reklam
Vistula jeżeli możesz to napisz kilka słów na temat współpracy tego tv z modułem NC+. Konkretnie:
1. Czy moduł NC+ posiadasz w tej nowej ofercie czy jest to moduł do telewizji na kartę?
2. Jaka jest szybkość przełączania programów satelitarnych w sekundach?
Ewentualnie dodatkowe Twoje spostrzeżenia i uwagi.
Z góry dzięki za informację.

Odnośnie Twojego problemu to rzeczywiście wyłącz sterowanie gestami i głosem, jak to nie pomoże to zrób Tv reset do ustawień fabrycznych czasami coś zostaje na płycie głównej.
 

vistula-vistula

New member
Do: "tdx"

Nie mam możliwości ciągnięcia drugiego kabla od konwertera satki aby podłączyć tuner sat.
Dekodery mają taka funkcję przelotki ale nie wiem jak TV ?
NP. Podłączam kabel z konwertera do głównego złącza sat w tv, a z drugiego złącza sat puszczam do dekodera.

Oprogramowanie w wersji 1112
Wyłączenie sterowania ruchami to trochę kłopotliwe bo tego często używam.
Dla testów mogę wyłączyć i sprawdzić.


Do: "prezy"


1. Czy moduł NC+ posiadasz w tej nowej ofercie czy jest to moduł do telewizji na kartę?
Posiadam moduł z byłej cyfry+

2. Jaka jest szybkość przełączania programów satelitarnych w sekundach?
Po kanałach SD 1sek. przy HD 2sek.


Ogólnie moduł działa jak należy nie mam żadnych spostrzeżeń.
Najpierw używałem tego modułu na TV ES7000s przez rok i naprawdę nigdy nic nie było (żadnych zacięć, zwiech itp.).
Teraz tego modułu używam od dwóch dni i też nie narzekam.
Jak dla mnie jest zajebisty.
Tuner w tych TV jest ciekawy nie wiele odbiegający (jeśli wogóle odbiegający) od odbiorników zew. (wiadomo nie można w nim grzebać). Wygoda zastosowania tunera sat w TV jest taka że obsługujemy wszystko jednym pilotem.

POLECAM !!!

Co może denerwować a idzie się do tego przyzwyczaić to podczas włączania TV, telewizor sprawdza (tak jakby parował moduł TV) moduł ok 5 sek i reaguje wiadomością iż moduł jest gotowy do pracy. Ponoć w modułach niecertyfikowanych przez nc+ np. moduł Astona nie ma tej weryfikacji.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
W tv masz 2 wejscia sat wiec nie puscisz dalej... skoro piszesz ze dekoder ma wejscie i wyjscie to mozesz podpiac go przed tv szeregowo

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Do góry