F7000 - Dysk zewnętrzny USB

gala27a

New member
Witam.

Mam kilka pytań odnośnie TV F7000 odnośnie dysku zewnętrznego USB.
1.jaką wersję USB posiada telewizor f7000?
2.Jakie maksymalne pojemności dysków zewnętrznych obsługuje ten TV? Czy jest w stanie obsłużyć dysk o pojemności 3TB 4TB 5TB?
3.Jakie są maksymalne obsługiwane rozmiary plików video .mkv .mp4 .m2ts ? Jaki najwyższy bittrate jest obsługiwany w kodekach h264 oraz AVC ?
4. Czy jeżeli są obsługiwane te pliki wideo o dużych rozmiarach .mkv z kodekiem h264 zajmujące ok 40GB będą działały płynnie bez zawieszania/przycinania na tym tv przez usb z dysku zewnętrzbego? Dodam że takowy plik ok 40gb przez DLNA Allshare samsung przez lan działają płynie i są obsługiwane.

Jako że się zastanawiam odnośnie dokupienie do tv albo urządzenia multimedialnego z kieszenią na dysk hdd 3,5" albo dysku zewnętrznego. Najlepszym rozwiązaniem by było kupno odtwarzacza multimedialnego własnie z kieszenią na wspomniany dysk lecz jest to dość spory wydatek Bo takie urządzenia kosztują 600-900zł + dysk do tego np. 3TB ok 500zł (np. WD RED) twardy . Lub zewnętrzny dysk tym bardziej że ten TV łyka jak na razie wszystko co mam więc więc by była oszczędność kasy. Tym bardziej że te dyski kosztują tak 450-500zł 3TB a widziałem nawet 5TB za 600zł więc spora oszczędność kasy ;)
Tylko mam takie obawy odnośnie trwałości tych dysków zewnętrznych oraz ich wydajność i kompatybilność z TV żeby czasem przy odtwarzaniu pliku np. Bluray 40GB mkv/m2ts nie było jakiś lag oraz spowolnień . Z tego co się dowiedziałem to WD RED są przystosowane do ciągłej pracy więc tutaj myślę że są bardziej wytrzymałe

Pozdrawiam
Dawid Gala
 

matrixabc

Member
USB w telewizorze to 2.0. Mam 2TB i działa bez problemu. Największy plik mkv jaki miałem to coś ok 18GB i działał bez problemu. Bitrate jaki miałem to coś około 35MBit ale to musiałbym sprawdzić.
 
Do góry