F7000 - co mi się nie podoba :)

marekmil

New member
Dzięki za odpowiedź.
Czy informacja przez Ciebie wklejona to jakaś dokumentacja serwisowa?

Mam jeszcze pytanie w sprawie funkcji Timeshift - czy można ustawić aby uruchamiała się automatycznie jak zaczynam oglądać TV?
 

fido77

New member
czy ktos tu na forum z AUO moze podzielic sie swoimi ustawieniami?
spróbuj tych poniżej - film na wieczór, standard na dzień

tryb obrazu film/stand
podświetlenie 6 11
kontrast 74 80
jasność 45 45
ostrość 10 20
kolor 48 50
odcień z/c 50/50 50/50
kontrast dynamiczny off off
tonacja czerni off off
odcień skóry 0 0
przestrzeń kolorów red 46/0/1 46/0/1
green 4/56/2 4/56/2
blue 3/0/50 3/0/50
yellow 50/50/2 50/50/2
cyan 6/52/52 6/52/52
magenta 48/0/50 48/0/50
balans bieli
przes C 25 25
przes Z 26 26
przes N 25 25
wzm C 22 22
wzm Z 25 25
wzm N 26 26
balans bieli 10p
int 1 -1/0/0 -
int 2 0/0/0 -
int 3 0/0/0 -
int 4 3/0/0 -
int 5 1/-1/0 -
int 6 0/-2/-1 -
int 7 0/-2/0 -
int 8 -1/-2/-1 -
int 9 0/-1/0 -
int 10 0/0/0 -
gamma -1 -1
tonacja kolorów ciepły1 ciepły1
czysty obraz filmowy off off
red.zakłóceń MPEG off off
HDMI black level nisk. nisk.
tryb filmu auto1 auto1
czerń kinowa nisk. nisk.
 

Markus1

New member
Zgodnie z powyższymi informacjami po grzyba zatem w f7000 są 2 tunery? Niby podłączyłem oba, mam Astona ale co mi to daje?
Tak na marginesie, dzisiaj wgrałem jakąś nową aktualizację czy ktoś wie co nowego doszło bo ja różnicy nie widzę...
 
Ostatnia edycja:

harryt

New member
wg mnie poprawiło się odtwarzanie ruchu i zmniejszyły się artefakty. Przy poprzednim firmware miałem wrażenie, że system się dławi. Teraz jest ok.
 

oska

New member
Witam Koledzy,

Mam problem ze swoim F7000 mianowicie jestem fanem koszykówki i często wykupuję sobie transmisje w internecie meczy ,kupując TV byłem przekonany że super będę sobie oglądał wszystko na 46" ,ale niestety brak głosu na transmisjach ,a w niektórych przypadkach pokazuje się informacja aby zainstalować silverlight.O co chodzi czy należy doinstalować jakiś dodatek?Wszystko pozostałe chodzi bez problemu z głosem.
Proszę koledzy o pomoc.Dzięki.
 

radier

Member
Bez reklam
Wystarczy wpisać w google hasło "Silverlight" by się dowiedzieć co to jest. Nie zainstalujesz tego na TV.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

oska

New member
Wiem,że nie zainstaluję bo próbowałem,ale dlaczego tak się dzieje i czy jest szansa na poprawę, silverlight pojawił sie na IPLA LIVE co dziwne bo dają info że na wszystkich samsungach smart TV można oglądać bez problemu programy LIVE.
 

danielp

New member
Mój TV ostatnio przyświrował. Kilka razy mu się przydarzyło, że sam włączył menu, raz sam z siebie włączył Youtuba innym razem szalał po epg tunera. Dosłownie jakby ktoś się bawił pilotem. Raz też miałem taką sytuację - TV był wyłączony, zgasła czerwona dioda, zapalił się napis SAMSUNG, tak jakby ktoś włączył TV, ale po chwili napis zgasł i znowu zapaliła się czerwona dioda. Nikt nie ruszał pilota. Dosłownie jakby żył swoim życiem.
W piątek zauważyłem, że jest nowa aktualizacja softu, wgrałem ją i od tej pory nie zauważyłem świrowania, nie wiem czy ustało czy to zbieg okoliczności. Miał ktoś takie cyrki z tym TV?
 

Markus1

New member
Chociażby do swobodnego nagrywania programów z DVB-T inny oglądam a inny nagrywam bezproblemowo :)
No tak ale jeśli korzysta się tylko i wyłącznie z DVB-S to podłączenie 2 tunerów (przewodów od konwertera), kompletnie nic nie daje, skoro nawet nie można nagrywać i oglądać z innego transpondera....
 

Markus1

New member
Dzisiaj znowu pojawił się nowy soft. A tak na marginesie może by tak zmienić temat wątku bo chyba jest zbyt negatywny, a chyba jest to jedyny wątek o tym telewizorze?
 
Ostatnia edycja:
Do góry