F6650 zrywanie połączenia internetowego

Bladess11

New member
Witam, od jakiegoś czasu zrywa mi połączenie z routerem bezprzewodowo ( raz na kilka sekund a czasami muszę włączyć na nowo tv), po zerwaniu wchodzę w ustawienia, stan sieci i w ogóle mi nie widzi żadnych sieci bezprzewodowych. Resetowałem już tv do ustawień fabrycznych, pomogło ale nie na długo, po czasie problem wrócił. Przy połączeniu przewodowym problem jest taki sam jak przy bezprzewodowym. Czy ktoś się napotkał z takim problemem? Z góry dziękuję.
 

tdx

New member
Bez reklam
a jak wygląda Twoje "otoczenie sieciowe"? :D

czytaj sieci w pobliżu?
Najczęściej problem to nakładanie się sieci, możesz sprawdzić czy soft masz 1119, poźniej pobawić się routerem (hasła, rodzaj szyfrowania)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jeśli przy połączeniu na kabelku jest taki sam problem jak bez kabelka, to stawiam na problem z routerem. Ew. stary soft na tv.
 

Bladess11

New member
Router jest ok, inne urzadzenia z nim podlaczone nie maja zadnych problemow z rozlaczaniem. Dziwne jest to , ze podczas tego rozlaczenia gdy wchodze w stan sieci nie wyszukuje mi zadnych sieci bezprzewodowych mimo jest ich conajmniej 10, soft mam 1119.
 

tdx

New member
Bez reklam
to że router jest ok to pisze każdy...

zacznij od końca.
Wyłącz szyfrowanie i sprać czy TV nie zrywa połączenia.
Zmień DNSy (>> kto jest Twoim dostawca neta?)
podłącz po kablu i sprawdź czy nadal wywala (wyeliminujesz wtedy źle działający moduł wifi)
 

Bladess11

New member
neta mam z Dialogu, po kablu też zrywa. Dodam, że to nie zrywa mi cały czas tylko działa z kilka godzin nagle kilka razy pod rząd zerwie i znowu działa ale nie ukrywam, że jest to irytujące bardzo ponieważ używam weeb.tv. Tak jak już mówiłem dziwne jest to, że podczas zerwania połączenia, na tv nie wyszukuje mi sieci bezprzewodowych tak jak by karta sieciowa się zwieszała bądź coś w tym stylu, wcześniej zdarzało mi się, że tv sam się wyłączał i włączał, jak narazie tego typu problem się nie pojawia.
edit:
Przed chwilą się wyłączył i włączył...
 
Ostatnia edycja:
Do góry