Export&Import,Edycja listy kanałów

Darog69

New member
Witam,czy ktoś wie jak zapisać sobie lub skopiować na kompa listę kanałów np z DVB-C lub DVB-T aby można ją było edytować jakimś programem i ewentualnie zrobić sobie kopię w razie ,,W''?;)
 

stirl

Member
Witam,czy ktoś wie jak zapisać sobie lub skopiować na kompa listę kanałów np z DVB-C lub DVB-T aby można ją było edytować jakimś programem i ewentualnie zrobić sobie kopię w razie ,,W''?;)

klucz usb gdzie zakladasz katalog hotel.pwd
wkladasz do tv i po pytaniu o kod wpisujesz 4850, dostajesz liste kanalow na kluczu.
nastepnie ja uzywam chansort i sobie robie porzadek. jak juz jestes gotowy to klucz ponownie podpinasz do tv i kod 4851.
przynajmniej jak tak robie dla Vectry i modulu cam :)
mam nadzieje ze przydatna instrukcja :)


D.
 

Darog69

New member
Dzięki kolego @stirl opis przydał się jak najbardziej też robię to pod kablówkę VECTRA z modułem cam.Napisz jeszcze jak się przenosi kanały na inną pozycję w tym programie?
 

stirl

Member
Dzięki kolego @stirl opis przydał się jak najbardziej też robię to pod kablówkę VECTRA z modułem cam.Napisz jeszcze jak się przenosi kanały na inną pozycję w tym programie?

o tego na pamiec nie idzie :) ale tam wpisuje w polu new pos na jakim chce miec programie.
jak juz ustawisz to zrob save reference list zebys mial na przyszlosc jaka sobie kolejnosc ustaliles :)
a program jest do ogarniecia :)
jedyny minus ze jak wgrasz na tv ustawienia to musisz na nowo ustalac ekran glowny i inne pierdoly :)

D.
 
Do góry