Exclusive info - Sharp planuje wymianę obudów swoich telewizorów.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeszcze w tym roku Sharp zamierza wymienić obudowy swoich teraźniejszych produktów na nowe. Wg nas będzie to strzał w dziesiątkę, ponieważ znamy już wzory nowych "opakowań". Jeżeli podoba Ci się design serii XD1 i HD1 to już wiesz jak będzie wyglądał twój nowy TV. Osobiście nie mogę się doczekać tego zagrania ze strony Sharp'a.​

Dla przypomnienia zdjęcia serii
ifa2006_sharp_xd1_1.jpg

ifa2006_sharp_xd1.jpg

XD1
ifa2006_sharp_hd1.jpg

ifa2006_sharp_hd1_1.jpg

HD1​
 

RS4

New member
Akurat seria XD będzie miała taki kształt, ale nie bedzie matowej ramki a będzie pokryta czarnym lakierem fortepianowym, co do HD to są to prototypy i może sie cos jeszcze zmienić

RS4
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
oj źródło tajne :cool: - niestety nie dowiedziałem się, czy przy zmianie obudów będzie zmiana symboliki.

P.S. zaczyna się na litere S a kończy na p :)
 

szarp

New member
siakieś takie podobne ... do samsunga. Nic twórczego .... nic a nic.I ten lakier fortepianowy to od 2 lat w serii M61 a teraz nawet R7x.
 

helper

New member
Wydarzenie polega na tym, że Sharp miał do tej pory sporo modeli w praktycznie tej samej obudowie, a w tym roku jest duże urozmaicenie !
Zarówno modeli (matryc) jak i opakowań :D

Samsung do tej pory zmieniał wyłącznie obudowy (i symbole):p
 

soro

New member
ar2 napisał:
Podobne do samsunga :shock: w takim razie muszę się przejść do okulisty
A nie?? Moje pierwsze skojarzenie po dokładnych oględzinach HD1 też było samsung, gdyby jeszcze nie było tej srebrnej obwódki to byli by Kaczyńscy :D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Hmmm podobny pojęcie względne, Samsungi są ładne, ale brakowało mi tego czegoś.

Aczkolwiek np model biały Samsunga też mi się bardzo podoba.
 

helper

New member
nowy66 napisał:
Co to jest? :confused: POwiedz cos więcej!

pzdr

Jestem jeszcze zamotany "po hibernacji", ale seria RA i RD (DVB-T) ma zastąpić serię GA8 i GD8 (DVB-T). Natomiast seria WD1E ma zastąpić GD9. Oczywiście matryce WXGA.

Może niedługo będę wiedział coś więcej.
Cykl życia produktu w Sharpie skraca się zadziwiająco szybko!
 
Do góry