Eurosport HD w Telewizji Nowej Generacj N :]]

forzainter1g

New member
Taak

Dokladnie Nowej generacji to nowej generacji a nie jak Polsat gdzie wszytsko anteny HD Dekodery HD poczatkowa cena 699zl!! a kanalow HD w pelni brak>
Cyfra=chcesz doplac
A N wdraza nowe a i bedzie EURO 2008 N w tym Eurosport w HD i bedzie Olimpiada w HD i bedzie wszytsko!!
N rzadzi
 

Gozel

New member
http://www.av.com.pl/index.php?news=246

Tutaj "n" pokazała klase. Cyfra plus od zawsze traktuje HD jako luksus dodatkowo płatny. Natomiast Cyfrowy Polsat lepiej przestałby sie wygłupiac z tymi reklamami że tylko i wyłącznie EURO 2008 u nich na ich badziewnej platformie. Jak dla mnie Polsat na zawsze juz chyba zostanie daleko w tyle za Cyfrą i "n".
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gozel napisał:
http://www.av.com.pl/index.php?news=246

Tutaj "n" pokazała klase. Cyfra plus od zawsze traktuje HD jako luksus dodatkowo płatny. Natomiast Cyfrowy Polsat lepiej przestałby sie wygłupiac z tymi reklamami że tylko i wyłącznie EURO 2008 u nich na ich badziewnej platformie. Jak dla mnie Polsat na zawsze juz chyba zostanie daleko w tyle za Cyfrą i "n".

a ja sądzę, że to tylko kwestia pozycji zarządu i starań marketingu.. :p
możliwości dla naszego kraju są tak ograniczone, że którakolwiek z platform może w każdej chwili dorównać do pozostałych - to tylko kwestia kilku decyzji... na całe szczęście polityka ITI wobec klientów jest najbardziej uczciwa (przynajmniej w mojej opinii) - chcą doczepić nowy kanał - dopinają go do pakietu.. pamiętajmy jednak, że ITI ma potężny bagaż doświadczeń na rynku klienta indywidualnego - oni bardzo dobrze wiedzą, jak grać, by rynek zdobywać, a nie go tracić.. oby tak dalej.. :)
 

fiaam

New member
Wkurza mnie reklama Cyfrowego Polsatu - "Euro 2008 w jakosci HD TYLKO w Cyfrowym Polsacie". Nie prawda, będzie też w "n" na Eurosport HD, tylko nie na żywo!
 

cygan

Member
Ta reklama "zamula". Będą wszystkie, ale tylko na P.Sport Extra. Tam sygnał SD! Owszem, będą również na P.Sport HD, ale tylko te, które puszczą... zapewne mecze Polaków i ważniejsze, o ile... Tak więc na EurosportHD bedą wszystkie w HD, tylko, że z dniowym opóźnieniem.
Trzeba jeszcze dopłacić by mieć Sport Extra - 13,90 zł
 
Ostatnia edycja:

wojti12

New member
"Eurosport HD będzie jedynym kanałem, który pokaże w jakości High Definition zarówno finały Euro 2008 (co prawda z jednodniowym przesunięciem, bo live w Polsce pokaże Euro 2008 Polsat Sport HD!), jak i igrzyska olimpijskie w Pekinie (tu może zaskoczyć TVP w jakości HD!)."


no przeciez to jednodniowe opozienie rozwali wszystko
jak ktos ma N to kto bedzie czekal do nastenego dnia by obejrzec mecz Polakow jak cala Polska bedzie huczec informacjami o wyniku :)
 

jkfish

New member
wojti12 napisał:
no przeciez to jednodniowe opozienie rozwali wszystko
jak ktos ma N to kto bedzie czekal do nastenego dnia by obejrzec mecz Polakow jak cala Polska bedzie huczec informacjami o wyniku :)

Przecież mecze Polaków mają być w otwartym Polsacie, który odbierzesz z byle antenki.
A do tego istnieje jeszcze ARD i ZDF z Astry gdzie także mają być mecze FTA.
 

wojti12

New member
jkfish napisał:
Przecież mecze Polaków mają być w otwartym Polsacie, który odbierzesz z byle antenki.
A do tego istnieje jeszcze ARD i ZDF z Astry gdzie także mają być mecze FTA.

tak tylko u mnie troche inna sytuacja
mam sale kinowa gdzie nie mam naziemnej i bedzie tylko N
i tam z rzutnik chce ogladac mecze tak wiec eurosport za bardzo sie tu nie sprawdzi - opoznienie
 
Do góry