EUROSPORT HD - Pierwsze wrazenia

prosper5250

New member
tym razem to ja zadam pytanie: w prawym dolnym rogu na kanale eurosport hd wyświetla się maleńki-niemalże niezauważalny napis FULL HD... czy to oznacza że mamy doczynienia z sygnałem 1080p?! już miałem lecieć do sklepu by podpiąć nboxa pod 42x20e (akurat wyeksponowałem go pod nboxami) ale zatrzymało mnie, że nbox nie wyrzuci zdaje się nawet po hdmi 1080p a jedynie 1080i... myślicie że to naprawdę idzie w full hd (w sensie że taki sygnał trafia do dekodera)??
 
Ostatnia edycja:

savior

New member
nie trzeba wierzyć co piszą
c+ tez ma hd a jeszcze chyba nigdy nic w nim nie było puszczone (pisze o pełnym hd)
 

radox

New member
Witam!! Na moim telewizorze Panasonic 42pv80 - obraz HD Eurosportu widziany z bliska lekko drży. Cyzu was jest podobnie?? Na kanałach SD tego nie widać. Jak się przypatrzyłem to jest również lekkie drżenie na kanale N sport.
 

prosper5250

New member
ano ma prawo leciusieńko drżeć jeśli masz kontrast ustawiony do dechy... nie przejmuj się-masz znakomity telewizor!
 

jedrek_125

New member
N-box recorder wyrzuca wszystkie rozdzielczosci . a Eurosport HD nadaje w najwyzszej rozdzielczosci 1920x 1080 u mnie nic nie drzy , to chyba za duzo kontrasu ma kolega , obraz stabilny jak pocztowka :) ale moze to kwestia tv ? nic kolega nie pisze jaki ma tv ?? ja mam Panasa PY85p
i nic nie drzy :)
pozdro
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Obraz zarówno na Cyfrze+ (Humax 2000) jak i na n-ce świetny! Tylko jeszcze z dźwiękiem są kłopoty: komentarz słychać głównie z tyłu po lewej stronie:? za to w wersji międzynarodowej jest w DD 5.1
 

greg_w74

New member
zacinający się obraz

Ja na platformie n na Eurosporcie HD obserwuję częste zacięcia obrazu (np. wczoraj podczas transmisji meczu tenisa oraz siatkówki). Czy ktoś ma podobne objawy ?
 

kbmichalec

New member
Witam, na moim 37A656 obraz poezja, chociaż zależy, która transmisja. Mecz tenisa bajański dosłownie i też się zastanawiałem nad napisem na dole Full HD.
Jeżeli to rzeczywiście 1080p to mój N dekoder i tak max wyciągnie 1080i, jak dla mnie wystarczy w zupełności:). Pytanko do forumowiczów czy jeżeli zapodam kabel hdmi od N w 1080i do Onkyo 605 ze skalerem to czy onkiszon wyciągnie na telewzior 1080p?? jeżeli faktycznie ten kanał jest trzaskany w takiej rozdzielczości.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ludzie 1080p Jest Tylko W Japonii I To Tez Dopiero Raczkuje. Nbox i wszystkie inne dekodery Wyswietla 720p I 1080i!!! Zanim Full Hd Tv Wejdzie Do Polski Dawno Wymienimy Juz Swoje Dekodery!!!

jeszce nawet nie ma boxów które full hd wyswietlają.
 

kbmichalec

New member
Też tak myślałem że to nie 1080p... mimo to podtrzymuje pytanko natury technicznej czy jeżeli jakieś urządzenie poda na wyjściu sygnał 1080i skonwertowany z 1080p na kabel HDMI to czy drugie urządzenie może sygnał 1080i z powrotem skonwertować na 1080p. ???? Mam nadzieję że się jasno wyraziłem :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Jeżeli dobrze rozumiem to jesli chodzi o TV to nie, ale takimi rzeczami jak DVD powino sie udać podkreślam, jeżeli dobrze zrozumiałem.
 

Seba_2435

New member
Witam mam problem z odbiorem eurosport hd na n-ce, wyskakuje mi komunikat " prosze upewnic sie czy dekoder jest prawidłowo podłączony". Wie ktos moze co z tym zrobic??? Z reszta kanałów nie mam problemów...
 

jedrek_125

New member
Takie komunikaty pojawiaja sie rowniez po pierwszym starcie anteny kiedy wszystko chodzi a tvn HD nie chodzi . Pomagaja malutkie ruchy samego
konwertera , ale naprawde bardzo mal;utki zakres lub odrobine do czaszy lub od czaszy :) , oczywiscie jesli masz dostep do anteny :)
 
Do góry