Eurosport Hd Na C+ !!!!

_spy_

New member
Na Clarke-Tech 5000 również chodzi :)

Sygnał jest w 1080i, ale w prawym dolnym rogu wrzucili "Full HD" ;)
 

tatamarcela

New member
obraz zyleta (L). :)
wydaje mi sie, ze nawet lepiej niz na NG HD.
zobaczymy czy euro 2008 tez bedzie tak zachwycajaco przekazywane??
 

Szemot

New member
Obraz fajny ale jakis nie rewelacyjny. zobaczymy za jakis czas jak cos konkretnego beda puszczać. teraz jak patrze to najładniej wygladają napisy które tam puszczaja niz sam materiał :p No i dzwiek niestety stereo i to PCM :-( Moze bedzie lepiej
 

lepp

New member
Bez reklam
No właśnie, napisy wyglądają ładnie. Ale np mecz totalnie słabo. Nie wiem skąd te zachwyty.
 

Szemot

New member
Mam nadzieje, że to poczatek. Penwie materiał jest tylko upscallowany. Poczatki C+ Sport tez nie były rewelacyjne. Wiec pewnie poczekamy do euro na cos konkretnego.
 

Szemot

New member
podobna fuszerke robia na National Geographic HD. Same filmy sa w świetnej jakości. Ale nieraz puszczaja reklame własnej stacji w kilku wersjach i jest ona w SD !! Zwłaszcza to kaleczy przy tej reklamie gdzie pokazuja rafy koralowe itp. Jakbym zobaczył ta reklame nie majac NG HD i mialoby mnie to zachecic do wykupienia tej stacji to bym zrezygnował. Podobnie widac i tu.
 

siwy25

New member
Czy ktoś oglądał wczoraj Eueosport HD? np. mecz Francja - Chile(turniej druż. do 21 l w Tulonie) co prawda nie było dzwięku ale obraz był naprawdę ok! w tym samym czasie na c+ film HD leciał ,,Człowiek roku'' wersja HD i choć trochę trudno porównywać mecz z filmem to jeśli obrazowi z meczu brakowało do HD to chyba niewiele! ciekaw jestem opini innych.
 

coyote222

New member
Od 2 dni leci sygnał testowy EUROSPORT HD, ale nie ma dźwięku. Nie wiem czy coś w tunerze mam źle ustawione ? Wcześniej dźwięk był. A jak jest u Was ? W tej chwili non stop leci reklamówka kanału, niestety bez audio.
 

siwy25

New member
coyote222 - u mnie to samo brak dzwięku,widać że testują, napisz lepiej jak podobał Ci się np. wczorajszy meczyk,czytaj post przed Twoim.
 

albert123

New member
Witam wszystkich!
Jestem uzytkownikiem fergusona 8800 hd niestety kompletnie nie znam sie na tv cyfrowej (transpondery itd.) Czy moglibyscie mi pomoc jak sie wgrywa dodatkowe kanaly np. nie chodzi mi eurosport 2 teraz doszedl hbo hd i eurosport hd.
Przepraszam za glupi tekst ale naprawde nie mam pojecia jak to zrobic
pozdrawiam
 

coyote222

New member
Czy jest u was dźwięk w testowym przekazie ? Od wczoraj leci reklamówka Eurosport HD ale bez dźwięku. Kilka dni wcześniej dźwięk był. O co chodzi ?
 

_spy_

New member
Nie ma dźwięku na ESP HD Polish, jest na ESP HD International (jeśli akurat lecą testowe transmisje a nie promo, to komentarz jest po niemiecku).
 

KwaK-0

New member
właśnie patrze na turniej French Open. Miodzik rewelka - można oko nacieszyć. Postarali się można powiedzieć :)
 

coyote222

New member
Trzeba przyznać że ładne to widać. W dolnym narożniku piszę że jest to FULL HD. Nie wiem jak sprawdzić czy rzeczywiście tak jest. Tak czy inaczej jest OK. Brawo dla EUROSPORT HD.
 
Do góry