EURO AGD i ich opinie.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
HQ150 ma rację, producent może dać nawet miesiąc. To rękojmia daje resztę, uzupełnia do lat dwóch, ale zobowiązania wtedy zostają po stronie sklepu (sprzedawcy). Podawałem przykład. W mim przypadku z EURO odebrałem naprawiony sprzęt wraz z rachunkiem na 1700 zł, wystawiony przez oryginalny serwis producenta. Rachunek pokrył sklep :)

Inna sprawa, że np., na baterie (w telefonach, laptopach, itp.) jest najczęściej 6-12 m-cy gwarancji. Ciekawi mnie co na ten temat mówi prawo, a dokładniej, czy jeśli bateria siądzie po okresie gwarancji czy mogę domagać się np. wymiany na nową powołując się na rękojmię?
Bateria jest przedmiotem "zużywalnym", więc nie wiem...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Wydaje mi się że jak najbardziej można. Ustawa.... nie robi wyjątku dla tego typu produktów.
Podobnie kiedyś obsługa sklepu nie chciała mi przyjąć żarówek samochodowych.
Po wytłumaczeniu oczywiście żarówki z przeprosinami przyjęli.
Tak samo możesz zareklamowac akumulator samochodowy który Ci padnie. Oni mogą Ci sprawdzić w aucie ładowanie. Jak jest O.K. a akumulator siadł, to Ci go wymienią na nowy.
 

eedviking

Banned
Mam do sprzedaży kpl. garnków za 5000 zł. Wcześniej kosztowały 5,900zł. Spełnienie Twoich marzeń, moim priorytetem. Błyskawiczne przygotowanie posiłków, pozwoli więcej rozkoszować się Twoim kinem domowym.
 
D

Deleted member 121090

Guest
To z tego sklepu czy jak?
Coś mi to przypomina. Reklamę odkurzacza z pierwszej strony tego forum.
To też jest ,, dawacz czasu''.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Podobnie kiedyś obsługa sklepu nie chciała mi przyjąć żarówek samochodowych.
Mi podobnie kiedy w serwisie Renault nie chcieli przyjąć żarówek, które padły po miesiącu :)
Pan usilnie chciał mi wmówić, że to od jeżdżenia po krawężnikach, wybojach i dziurach i że to oczywiście moja wina. Z wielką łaską jednak wymienili na nowe...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A w instrukcji nie było że jazda tylko po super nowoczesnej autostradzie, bo w przeciwnym wypadku żarówki się przepalają ??? :)
 

eedviking

Banned
Po upraniu, z pewnością tak. :p;)


This forum requires that you wait 120 seconds between posts. Please try again in 51 seconds.

- F...off , please !!! :mrgreen:
 

eedviking

Banned
Przed zakupem wąchaj, tylko uważaj...nic tak nie capi jak perfumowana kupa. :mrgreen:;)

This forum requires that you wait 120 seconds between posts. Please try again in 26 seconds. Jailbait!!!
 

kroox23

New member
Nie polecam. W przypadku kwestii serwisowo - gwarancyjnych traktuje się klienta jak wyzyskiwacza, który bez większych podstaw próbuje zareklamować (felerny) sprzęt. Stwierdzam to, po osobistej batalii mailowo telefonicznej z jednym z oddziałów.
 

fred23

Member
kupiłem u nich pralkę i zmywarkę (siemens) wtedy mieli najlepszą ofertę na te modele , potem kupiłem lodówkę Samsung , robot Kenwood i ampli Yamahy ,i Plazmę ST60, wszystko przez net-a , wszystko z dostawą do domu, wszystko przyjechało nowe ,
był mały problem z lodówką , 1 mała ryska i 1 mały błąd na drzwiach (nie widac , trzeba się przyjrzeć )zrobiłem zdjęcia , pojechałem do sklepu stacjonarnego , pokazałem, kierownik zadzwonił do centrali i dostałem rabat 500 zł , cena wyjściowa była 3499 , finalnie 2999, złego słowa nie powiem , ale ceny porównuje na necie z innymi sklepami ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie to jest tak że Ci co są zadowoleni będą pisać dobrze, Ci którzy zostali w jakis sposób oszukani będą pisać źle - tak jak ze wszystkimi innymi sklepami.. na pewno nie są wspaniali i często są robione numery z cenami...
 
Do góry