EURO AGD i ich opinie.

Bamubki

New member
A ja kupuję u nich głównie drobne AGD, jakoś nie zdarzyło się, żebym nie był z tego zadowolony, przymierzam się do nowego zestawu kina domowego - tak do 2000 byłoby najlepiej i nie wiem, czy nie wybiorę sobie czegoś właśnie od nich... opinie o sprzęcie zawsze czytam, ale nie do końca się nimi sugeruję...
 

Mutorno

New member
Miałem do czynienia z tym sklepem i ich opiniami, moją opublikowali, mimo wypunktowania kilku wad produktu. Gwiazdek dałem trzy, więc też nie tak dobrze. Braku obiektywizmu nie mogę im zarzucić. Ale za to mam wieeelkie "ALE" do obsługi w ich sklepach. Stoi pięciu sprzedawców w kupie, śmieją się i rozmawiają, zamiast podchodzić do klienta i zapytać go, czy trzeba pomóc. Jak podejdziesz - z wielką łaską pójdą za tobą. Kiedyś zrobiłem taki test, i przy jednej półce stałem i wybierałem produkt. Gość przyszedł po... 20 minutach! Masakra jakaś. Aczkolwiek promocje mają dobre.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
mnie wkurza jak mi ktoś dupe zawraca pytaniem czy coś pomóc .... będe chciał to sam podejde nie ??

wada rtv agd że nie można zwrócić towaru... tylko ewentualnie po paru dnaich wymienić na inny w tej samej cenie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zgoda, mnie też to wkurza w 90% przypadków, ale bywały już u mnie takie sytuacje (akurat chyba nie w omawianym sklepie), że tak jak pisze Mutorno, miałem konkretną sprawę i nikt nie raczył podejść, nawet gdy widzieli, że stoję i ewidentnie potrzebuję pomocy. Tu są dwie strony medalu ;)
 

borkowska-an

New member
wiecie jak to jest z tymi wszystkimi porównywarkami i opiniami?
a dokładnie tak ze pisza je ludzie z danej firmy, a więc każda negatywna opinia nie jest publikowana.
Jak chcesz wyrazić swoją opinię, załóż bloga o danym produkcie i tam się wypowiedz
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Borkowska ma sporo racji, wklejałem kiedyś spory artykuł na ten temat.
Odchodzą tam spore wałki, dla mnie te opinie są średnio warte.
Zdecydowanie wolę już YT z prezentacją + własny rozum.
Ślepa wiara w te opinie, to nic innego jak naiwność.
 

vigoo

Banned
W Euro, które ja odwiedzam, pracuje człowiek, który każde zdanie kończy: "To co, pakować?" To jest dopiero wkurzające...
 
Do góry