euro 2012 w 3D wielka sciema tvp hd

artiz_

New member
Bez reklam
witam


Jestem ogromnie zawiedzony ze mimo zapewnien przez telewizje polską, mozliwosci ogladnaia finalu euro 2012 w technologii 3D

czy wy w jakis sposob odebraliscie 3d finał bez konwertowania systemu 2d-3d??


prosze o wasze opinie.:bober:
 

skylla1

Member
Bez reklam
Na TVP HD była transmisja w 3D, na TVP 1 HD była 2D. Nagrałem na ADB PVR bo na żywo wolałem 2D. Na nagraniu obraz 3D słaby - rozmyty o małej rozdzielczości. Nie wiem jak było na żywo. Pobawię się tym jeszcze jutro.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Na TVP HD była transmisja w 3D, na TVP 1 HD była 2D. Nagrałem na ADB PVR bo na żywo wolałem 2D. Na nagraniu obraz 3D słaby - rozmyty o małej rozdzielczości. Nie wiem jak było na żywo. Pobawię się tym jeszcze jutro.

Ja też odebrałem 3D na TVP HD. Z początku obraz wyglądał źle bo brakowało synchronizacji pomiędzy klatkami L/P, prawe klatki były szybciej, po 1 golu chyba w 15 min to naprawili i potem było już ok.

Co do jakości i efektów, bardzo dobre wg mnie, najlepsze efekty z kamer naziemnych, zbliżenia itp, z widoku izometrycznego też nie było źle.

Chociaż jeden z powodów do opłacania abonamentu rtv :)
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Z nki jak ogladalem to cos moj samsung tego ich 3d nie mogl zlapac a nie mam z tym nigdy problemow I zawsze w automacie lapalo np film z 3d na nce,ogladalem normalnie bo szkoda czasu bylo na to by ogladac w Tv dwa obrazy
 

barteknowack

New member
Bez reklam
no właśnie czytam w internecie opinie i 90% ludzi nie potrafiło poprawnie odebrać tej transmisji, nie wiem czemu.

U mnie TV nigdy nie blokuje wyboru danej opcji wyświetlania obrazu 3D, a często można przeczytać że "u mnie możliwa była tylko konwersja" itp.
 

al-aksa

New member
ee fajerwerków nie było... jak nie grali i pokazywali z bliska to jakąś głębię można było złapać, ale jak piłka była w biegu i szerokie ujęcie kamery to żaden efekt nie wysępował..
 

skylla1

Member
Bez reklam
Tak, było 3D, ale kosztem płynności, rozdzielczości, naturalności obrazu, itd... Generalnie nie dla mnie.
 

siteman

Member
ja po 10 min zrezygnowałem z 3D, bo nie dało się oglądać. Synchronizacja była fatalna, myślałem nawet, że to rendering 2d-3d.Ponoć później było ok, ale w porównaniu do transmisji 3D z meczów ligi Hiszpańskiej czy Angielskie, to finał był koszmarny.
 

szejas

New member
Philips

:lol:Ja finał EURO 2012 w 3D widziałem w doskonałej jakości na TV PHILIPS (nie piszę po to by się chwalić lecz dla czystej informacji) i nagrałem na pendriwa jakość doskonała.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja u kolegi na soniaku ogladem i bylo niezle moze nie tak jak na jakims filmie bluray 3d ale calkiem niezle wygladalo.
Lolek
 

xeo151

New member
Bez reklam
Oglądałem na N-ce na TVP HD w 3D, naprawdę dobrze wyglądało. Może nie był to poziom finału LM na nPremium, ale było ok.
 
Do góry