ET5E Nowe Firmware 1.265

skylla1

Member
Bez reklam
Z opisu wynika, że poprawiono tylko EPG, z czego nie korzystam, bo mam dekoder. Zresztą telewizor jeszcze nie widzi tej aktualizacji.
 

sopelo

Member
Jest już parę dni po wydaniu aktualizacji 1.265, ale telewizor nie widzi jej, po wyszukiwaniu pisze, że 1.263 jest aktualna.
 

lekk

New member
No dobra, jest nowy FW a czy da się jakoś do modelu UK-IRL TX-L47ET5B wgrać Europejski FW by była Ipla , Tvn Player.
Bo ten Viera Connect to jakaś komedia są serwisy wideo z Francji , Niemiec, Rosji, Rumuni, Chin a Polskich brak.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Telewizor nadal nie aktualizuje się automatycznie twierdząc, że 1.261 jest aktualne. Dlaczego?
Zaktualizowałem z karty SD. Rożnicy rzeczywiście żadnej nie widzę, póki co.
 
Ostatnia edycja:

skylla1

Member
Bez reklam
Tym razem tv znalazł nowy soft i zaktualizował się sam. Różnic żadnych nie widać. Ponoć poprawiono wifi - ja nie miałem z tym problemów więc nie widzę różnicy.
 

lucky looker

New member
Telewizor nadal nie aktualizuje się automatycznie twierdząc, że 1.261 jest aktualne. Dlaczego?
Zaktualizowałem z karty SD. Rożnicy rzeczywiście żadnej nie widzę, póki co.


Mój TV ( wprawdzie inny typ) też wykrywa nowsze oprogramowanie, ale nie chce się aktualizować przez sieć. Za każdym razem jest to:
" Aktualizacja oprogramowania niekompletna, ponieważ połączenie z serwerem zostało przerwane".
Pozostaje z karty SD. W instrukcji żadnego opisu nie znalazłem. Jak to zrobić?.
Póki co nie mam dostępu do żadnych usług przez sieć.
 

lucky looker

New member
Okazuje się, że instalacja z karty SD jest banalnie prosta. Trzeba wrzucić (na sformatowaną) kartę nowy soft. ( plik z rozszerzeniem .SEC )
- włączyć TV
- włożyć kartę SD
Telewizor wykryje nowy soft, a dalej w/g poleceń.
Co się zmieniło?
Mam dosyć wolne łącze. W czasie oglądania np. z IPLA, poprzednio często się przycinało. Teraz chodzi płynnie.
 

bartecki

New member
w P50ST50 mam słaby zasięg wi-fi i obawiam się że połączenie z internetem w trakcie pobierania oprogramowania 1.266 może się zerwać; czy jest to jakiś problem? czy telewizor najpierw pobiera oprogramowanie a dopiero po pobraniu zaczyna proces aktualizacji systemu?
nie chciałbym narobić sobie kłopotu w przypadku zerwania połączenia z internetem.

niestety nie mam pod ręką tak dużej karty SD dlatego zastanawiam się na aktualizacją przez wi-fi.
 
Do góry