Es7000+sek-1000

krzysn1

New member
Panowie,
Kupiłem w ubiegłym tygodniu moduł (cena na allegro spadła do ok. 400zł). Ogólnie mam same pozytywne wrażenia. Smart Hub włącza się błyskawicznie, nie trzeba czekać po włączeniu telewizora.
Fajnie że jest w końcu dostęp do harmonogramu i edycji kanałów z poziomu menu tv.

Bardzo mi się nie podoba temperatura modułu, jest bardzo gorący. Poradziłem sobie, jak chłopski filozof ;-), doklejając do niego aluminiowy radiator.

Mam niestety dwa problemy: nie mogę połączyć konta samsung z np. dropboxem, komunikat "brak połączenia z serwerem, spróbuj później".
Druga sprawa to zniknięcie kart "historia" i "Moje pliki" w smart hub. Przez pierwsze parę dni były :-( Dostęp do plików mam poprzez menu "sources". Obecnie w smarthub mam trzy karty.

Próbowałem resetu tv, ponownej instalacji modułu. Mimo najnowszych wersji softu bez sukcesu. Serwis online samsunga nie pomógł, zresetowano ustawienia tv. Mam wrażenie, że nie są w stanie zrobić więcej niż ja z pilotem w ręku. Mieli sprawdzić, czy to problem po stronie serwerów samsunga i oddzwonić. Na telefon się jednak nie doczekałem.

Jakieś pomysły, sugestie osób mających ten sam sprzęt ?
 

krzysn1

New member
Może komuś się przyda:
Sam sobie poradziłem: pomogła zmiana lokalizacji dla smart huba (opisana gdzieś na forum). Domyślam się że kupiony przeze mnie moduł pochodzi z rynku np niemieckiego i stąd problemy.
Na połączenie istniejącego konta samsung z dropboxem nie znalazłem rozwiązania. Pomogło założenie z poziomu tv nowego konta, mam już dostęp z tv do dropboxa.
 
Do góry