Epson tw700 potrzebuje porady..

Misoi

New member
Witam. Mam zamiar kupić sobie Projektor w rozsądnej cenie czyli 3.700 max
i właśnie z czego prześledziłem na forum posty na temat tw700 i porównania z innymi modelami projektorów zauważyłem ze tw700 jest przez wiele osób chwalony i powoli dochodzę do wniosku ze ten model jest najlepszy jak na to cenę ale.. Może się mylę i może ktoś poradzi mi inny model..

Fajnie by było jeśli ktoś kto już posiada tw700 miał możliwość wrzucić zdjęcia Jak się projektor sprawuje przy zapalonym świetle(światło słoneczne) i przy zgaszonym świetle.. Jakieś zdjęcia z Filmu z DVD lub B-Reya..


Projektora będę Używał:
- Przede wszystkim pod Laptopem bo mam czytnik B-Rey.. bo na kino chwilowo mnie nie stać ;/


Jestem także zainteresowany tym modelem dlatego iż ma gwarancje na 36m/lub 2000h lampy(około 70dni non stop a to duuuzo;)

Czekam na PORADY I POMOC..
 
Ostatnia edycja:

norbiATV

New member
Pierwsza porada jaką mogę Ci zaproponować - to: proszę pisz po Polsku-strasznie się to czyta.
Ile masz lat?!
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie pomoge ci w kwestii epsona ale zajrzyj do watku "optoma vs infocus" znajdziesz tam linka do topicu "screenshots war" - jest ponad 20 stron zdjec z projekcjii rowniez sprzetu w twoim zakresie cenowym :eek:k:
 

Fanek

New member
Bez reklam
na świetle dziennym sie nie da używać projektora !
pomieszczenie musi być zaciemnione !
poczytaj 4 pierwsze topici w projektororach te przyklejone.
3000h w trybie eco.
projektor to nie tv [lcd, plazma] nie używa sie go raczej do tv.
u mnie masz galerie tw700, ale zdjęcia oddają nic wzgl. tego co potrafi ten projektor. ja kiepskim aparatem robiłem do tego.
 

Misoi

New member
[FONT=&quot]
Fanek napisał:
na świetle dziennym sie nie da używać projektora !
pomieszczenie musi być zaciemnione !
poczytaj 4 pierwsze topici w projektororach te przyklejone.
A no to byłem w błędzie ;/ Co do zastosowania;/ Kierowałem się Zdjęciami tego rodzaju:
- odsiebie.com/pokaz/1612319---f078.html
- odsiebie.com/pokaz/1612315---71f2.html
- odsiebie.com/pokaz/1612311---84df.html

Mam plazmę Panasonica i z czego wiem to plazma tez pociągnie coś około 3000h nie to co LCD.. I pomyślałem sobie ze żywotność lampy jest podobna i na gwarancji i wydawało mi się ze te Modele epsona i wyższe posiadają już na tyle silne światło z lampy ze takie oświetlenie jak na przykładowo zamieszczonych zdjęciach im nie przeszkadza w większym stopniu ale widać się myliłem;/ A w okolicy 70km niema sklepu gdzie mógł bym obejrzeć jakąś prezentacje tego modelu wszystkiego trzeba szukać na forum :-(
[/FONT]
 

12345a12345b

New member
3000h? Producenci plazm przygotowali jakiś czas temu stronkę:
plazma-lcd-fakty.pl/mity/mity.php?trwalosc
Teraz to już zapewniają nawet nie 60000, a 100000 godzin działania,w każdym razie o swoją plazmę nie musisz się martwić ;).
 

bat111

New member
nie należy ufać zdjęciom, zwłaszcza reklamowym !

te zdjęcia to ewidentne "fotomanipulacje". Mam Epsona, jestem z niego zadowolony ale też wiem na co go stać bez zaciemniania pomieszczenia.

Reklama reklamą, ale trochę pojechali po bandzie z tymi fotkami.
 

Fanek

New member
Bez reklam
Misoi te zdjęcia to tylko dla zachecenia potencjalnego klienta.
pomyśl dlaczego w kinie podczas projekcji gasną światła
z projektorami w domu jest tak samo.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Oj kolego, sam pomyśl "...dlaczego w kinie podczas projekcji gasną światła..."... ;) :D :p

No chyba że ktoś idzie na film, a nie do kina... :)
 

Misoi

New member
[FONT=&quot]No dobra juz mnie nie pogrążajcie ;) Mam styczność z projektorami ale to starocie i myślałem ze te nowsze mogą robić za taki tv:D Bo Chciałem sobie kupic LCD no ale sobie myślę Nowa Era to i projektory ida do przodu To poco mi TV jak Projektor zrobi to samo;) No ale myliłem sie i to BaRdZo.. Dochodzę do wniosku ze Pieniążki sie nie zepsują niech sobie leżą.. Projektory potanieją a ja za ten czas będę zbierał na jakieś ciekawe Audio ;) Tylko niech to euro spadnie trochę bo wszystkie ceny sprzętu Tak wzrosły ze strach się bać[/FONT].
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
aby Euro stanialo do poziomu z np. lipca 2008 r. to nie ma sznas!!! Predzej u nas bedzie waluta Euro, za jakies 4,00 pewnie!
 

tomek67

New member
Misoi napisał:
[FONT=&quot]No dobra juz mnie nie pogrążajcie ;) Mam styczność z projektorami ale to starocie i myślałem ze te nowsze mogą robić za taki tv:D [/FONT]
W tej chwili mam TW680.
Oczywiście gdy jest całkiem ciemno to obraz jest najlepszy,
ale mimo wszystko on daje lepszy obraz przy lekkim oświetleniu
niż moje starsze projektory.
Spory wpływ ma na to ekran Matt Grey.
 
Do góry