Epson PowerLite Home Cinema 1080=old Epson TW1000?

dread

New member
Bez reklam
Wysylka 20eur kurierem i tak jak pisalem z tej podstawowej kwoty mozna jeszcze uszczknac pare procent ;)

Kalibracja tez swoje kosztuje - w naszym pieknym kraju wyspecjalizowane firmy kasuja blisko kwoty czterocyfrowej za kalibracje u nich na miejscu. Pipro z tego co sie orientuje tez do amatorow nie naleza...
 

tomek67

New member
dread napisał:
Kalibracja tez swoje kosztuje - w naszym pieknym kraju wyspecjalizowane firmy kasuja blisko kwoty czterocyfrowej za kalibracje u nich na miejscu. Pipro z tego co sie orientuje tez do amatorow nie naleza...
Jak ktoś chce oszczędzić na kalibracji to polecam Spydera Express. Opisywałem już jak to się robi. Koszt zabawki tylko 340 zł. No i można kalibrować sobie do woli.
 

Deimos

Banned
Dzięki dread i czeczot za ciekawe podpowiedzi i sugestie, po wielu przemyślaniach moje zainteresowanie skupiło się na JVC-DLA HD100 (RS-2), ale w niemczech nic mi się nie udało znaleźć poniżej 6999euro, a w linku gdzie podałeś JVC nie figuruje (Epson oczywiście jest).
U nas najtańszą oferte ma sklep megamedia (20000) ale jak ich spytałem o gwarancje na lampe to kazli mi dzwonić do JVC Polska :???:
A co do Epsona TW-2000 to zakup w niemczech i u nas kalibracja - wszystko zamyka się w kwocie 10100pln. Epson Polska oczywiście honoruje europejskie gwarancje (pytałem ich o to). Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry