Epson EH-TW5600 obraz 3D

dario44

New member
Witam, od kilku miesięcy przesiadłem się na projektor Epsona EW-TH5600, z jakości jestem zadowolony ale chciałbym spróbować 3D. Nie mam jeszcze okularów ale przymierzam się. jednak mam pytania:
- projektor posiada konwersję 2D na 3D - czy oglądając byle jaki film mogę go przerobić na "niby 3D"? czy efekt będzie przyzwoity, czy to niewypał?
- czy filmy 3D muszą być SBS czy Over Under i wtedy jakimś programem je odpalać?
- czy najlepsze będą okulary Epsona dedykowane czyli ELPGS03?
- widzę, że na stronie Epsona jest jakaś ładowarka -
EV12H564C17_ELPGS03-3_s_1.jpg

czy to zwykła taka ładowarka sieciowa?
Proszę o wyrozumiałość :)
Pozdrawiam
 

buldoggg

Member
Bez reklam
mam epsona eh-tw 5300 i nigdy nie udało mi się odpalić konwersji z 2d na 3d(nie wiem czemu)

filmy mogą być i SBS lub OU wystarczy jak np podłączysz lapka i włączysz pierwszy lepszy program do odtwarzania filmów 2d,potem ustawiasz na pilocie 3d(w opcjach musisz wybrać czy to jest SBS czy OU) i przełącza ci się na obraz 3d(tylko pamiętaj że wtedy napisy będziesz miał rozjechane,dlatego polecam używać programu np GOMPLAYER tam da się ustawić żeby napisy były wyświetlane tak jak powinny w filmie 3d)

okulary epsona są drogie,kup okulary aktywne samsunga lub sony(są na baterie które wytrzymują około 100h)
 
Ostatnia edycja:
Do góry