Epson eh-tw5300 Projekcja 3D

matimdc

New member
Witam


Jestem nowym posiadaczem projektora Epson eh-tw5300. Po obejrzeniu kilku filmow ogolnie jestem bardzo zadowolony z jakosci jaka oferuje projektor. Teraz chcialbym zagłebic sie w projekcje 3d i tu moje pytania bo kompletnie nie wiem jak do tego sie zabrac. Pozyczylem okulary sony tdg-br250 ale jak wlaczyc taki film i polaczyc okulary z projektorem czarna magia ???


dziekuje z gory za poswiecony czas jaka kolwiek pomoc
i pozdrawiam
 
Okulary same powinny się połączyć jak są kompatybilne z tym projektorem, jeśli nie to nic nie zrobisz. Na 100 procent chodzą okulary z tv Samsunga. Testowane na eh-tw 6600.
 

Tedzik

New member
W menu projektora musisz wejsc w zakładke 3d. Tam ustawić rodzaj wyświetlanego filmu 3d ( góra dół lub obok siebie). Mam 5400 ale sądzę że w 5300 jest podobnie. W momencie jak okulary łączą się z projektorem pojawia się info na projektorze że okulary zostały rozpoznane.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
W menu projektora musisz wejsc w zakładke 3d. Tam ustawić rodzaj wyświetlanego filmu 3d ( góra dół lub obok siebie). Mam 5400 ale sądzę że w 5300 jest podobnie. W momencie jak okulary łączą się z projektorem pojawia się info na projektorze że okulary zostały rozpoznane.

dokładnie jest tak jak piszesz w eh-tw5300
 
Do góry