Epson EH-TW450

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Zamierzam kupić ten projektor (w promocji z ekranem 80").
Projekcje będą raczej wieczorami w pokoju o jasnych ścianach z odległości 2.3-2.5m.
Źródła: BR/DVD, trochę C+ i sporadycznie PC.
Do filmów, 2-3 filmy tygodniowo max.
Pytam użytkowników ew. "testerów" o wrażenie z użytkowania.
Wiem, że jest wiele lepszych urządzeń, ale i droższych.
Ważna jest tutaj również 3 letnia gwarancja na całość (lampa również lub 1750h).
Chce zmieścić się w 3000 zł (z ekranem).
 

gatar

Active member
Bez reklam
No tak. Właścicieli tegoż tutaj raczej nie ma.
W takim razie kupie Benqa W600. :)
Do tego jakiś ręcznie rozwijany"szarawy" ekran o podstawie 170-180 cm,
może Taga Harmony.
Jak będę miał podzielę , się wrażeniami.
 

Rudeford

New member
Pewnie tak, zresztą cały wątek o projektorach jest ostatnio na wymarciu:niewiem:
Ten Epson ma bardziej cechy projektora prezentacyjnego niż do kina domowego(wysoka jasności 2500 i niski kontrast 3000:1).
 

gatar

Active member
Bez reklam
Wiem. W600 także "mistrzem" nie jest. Jednak z tego co czytałem to całkiem dobrze radzi sobie w KD. No cóż za nieco ponad 2000 zł nie można się wiele spodziewać. Jednak dla moich warunków powinno wystarczyć. Parę razy oglądałem filmy z projektorów typowo biznesowych i było całkiem dobrze.
 

michal cryer

New member
witam ostatnio dosyć długo bawiłem się ben q w 600 w warunkach domowych. Jeśli chodzi o blue ray jest naprawdę nieźle awatar wygląda super. Jeśli chodzi zaś o piłkę jest nieżlę ale czasami smuży co ciekawe u mnie obraz był lepszy z canal + sport hd niż z enki. Dzięki temu że jasno świeci można swobodnie oglądać piłkę nawet w niezbyt mocno zaciemnionym pomieszczeniu. Za tą cenę do filmów i konsoli polecam natomiast z piłką jest trochę gorzej.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Dzięki za te spostrzeżenia.
Używał go będę w 90% do filmów z BR/DVD/mkv
i w 10% C+HD (nie sport) i PC.
Sądzę, że da radę. :)
 
Ostatnia edycja:

michal cryer

New member
jeśli do filmów to spoko bierz za tą cenę będziesz miał dużo zabawy ja ogarniam teraz panasa 3000 zeszłoroczny model ale mam go w dobrej cenie
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Mam już W600 i ekran Taga Harmony AMETYST AT10 170x95 16:9 Matt Grey
i jestem zadowolony.
 
Do góry