Epson EH-TW3200

sviru

New member
Panowie juz tyle razy bylo a wy wciąż temat męczycie.

TW3200 w calej europie ma 2 lata gw na maszyne i 3 lata gw na projektor. Nigdzie na swiecie nie ma 3lat na projektor w tym modelu.

TW2900 ma dobra cene to fakt. Moj drugi byl cholernie glosny. Opinie z zachodu mowia o nieslyszalnosci nowych w trybie eko. To jest wielki plus. Moj naprawde halasowal konkretnie.
 

choina

New member
Panowie juz tyle razy bylo a wy wciąż temat męczycie.

TW3200 w calej europie ma 2 lata gw na maszyne i 3 lata gw na projektor. Nigdzie na swiecie nie ma 3lat na projektor w tym modelu.
Ja już nic nie rozumiem, na jaką maszynę?
W sklepach podają 36-mcy na projektor a na lampę to już różnie od 12-mcy lub1750 godzin do 36-mcy.
 

MaidenPL

New member
:mrgreen: Hahaha, wybaczcie ale to juz sie robi tragikomiczne :mrgreen:

Wlasie dostalem maila od sprzedawcy, ktory powolujac sie na korespondencje z Epsonem zapewnia mnie o 36-ciu miesiacach gwarancji na TW3200.


Zglupialem :roll:
 

sviru

New member
Cale zamieszanie przez rozgraniczenie gw na projektor i lampe.

Prosze zajrzec na oficjalne storny produktow, do notek pdf i wszystko bedzie jasne. Pisalem juz wczesniej to z 4 razy.

Lampa 36miesiecy
MASZYNA = PROJEKTOR 24miesiace i nic tego nie zmieni.

Niestety Epson skrocil gw. na MASZYNE. Szkoda wielka.

Hehe. Nie ma sie co bac - moja druga sztuka byla do zaakceptowania - oprocz halasu - pierwsza pojechala do serwisu.

Ja znowu jak co tydzien sie lamie i zaraz kupie 2900 znowu ;). Haha.
 

cezar1972

New member
sviru - ponowię pytanie - w jakim sklepie kupujesz. Z Twoich postów wynika, że nie masz problemów ze zwrotem (a to wcale nie jest takie oczywiste i proste - większość sklepów w temacie zwrotów, pomimo wyraźnych zapisów prawnych, leci w kulki na całego)
 

sonal

New member
założę się ze nie napisze :mrgreen:

o ile pamiętam z tą gwarancją na lampy u epsona to jest tak że długookresowa gwarancja dotyczy 1 fabrycznie zamontowanej, jeśli ona zrobi bum! np. w 2 miesiącu to w ramach gwarancji wymieniają lampę - ale ta wymieniona ma gwarancję 3 m-ce a nie 3 lata (któryś z użytkowników epsonów pisał kiedyś o tym)
 

Majico

New member
Siemka. Wlasnie wczoraj ups przywiozl mi nowke sztuke Tw3200. Jest to moj pierwszy projektor takze wiedzy troche malo. Potestowalem go wczoraj troche w dzien i wieczorem. Bylem w szoku ze tak dobrze sie oglada w dzien. Probowalem doszukac sie tej purpury i naprawde nic nie moglem znalezc. Czy glosny? Hm, mysle ze podobnie jak xbox360. Uzywam w eco mode - ciszej. Ogolnie nie za glosny ale za to wielki. Zajmuje pol biurka. Zoom shift super sprawa. Kolor bialy jest naprawde bialy no i czarny tez spoko. Fifa 11 wymiata. Jakies pytanka to pytac chetnie odpowiem. Co do mnie to nie zaluje bo tez rozwazalem ten zakup i naprawde na dzis jestem zadowolony. Pozdr.
 

Majico

New member
Wlasnie:

  • Ile dostales gwarancji?
  • Gdzie kupowales sprzet?
  • Jakiego modelu Xboxa uzywasz, Elite, Slim, White, Arcade?
Gwarancja jest na 2 lata, ale nie wiem jak z lampa.
Sprzet kupilem na Projectorshop24.co.uk. zamowilem w czwartek, a w sobote juz dostalem tracking number z UPS. Wczoraj rano doszedl. Paczka byla wyslana prosto z Niemiec.Takze wszystko w miare sprawnie. Co do xboxa to mam wersje arcade i drugiego model wyzszy(Po tunningu:p)
Mogl bym wrzucic jakies fotki ekranu ale niestety niewiem jak je tu wkleic:-?
Dzis go odpalilem o 13 godzinie i przy zaslonietych zaslonkach smiga super. i w pokoju jest raczej jasno. Wiadomo ze nie jest tak samo jak wieczorem ale daje rade. Jescze musze jakis ekranik wymajstrowac bo narazie obraz rzucam na kremowa sciane.:) Ps. Co do glosnosci jak ktos bardzo wrazliwy niech podglosni wzmacniacz i zalatwione. Tak jak mowilem pracuje tak samo glosno jak xbox 360
 

choina

New member
Gwarancja jest na 2 lata, ale nie wiem jak z lampa.
To znaczy, że u nas nie wiedzą co sprzedają dziś dzwoniłem do jednego ze sklepów z pytaniem czy na projektor jest 24 czy 36m-cy? i dostałem informacje, że Epson ostatnio pozmieniał zasady gwarancji i teraz jest na projektor 36m-cy gwarancji i na lampę 36 a nie jak wcześniej 24.:confused:
Sviru zamawiasz coś czy czekasz? Ja już zgłupiałem gdybym nie czytał tego forum to już pewnie bym się cieszył epsonem tw700.
 

Majico

New member
Wlasnie dzwonilem do nich zeby sie dowiedziec szczegolow no jak sie okazalo to Projectorshop24.co.uk maja blad na stronce czyli gwarancja nie jest 24 miesiace tylko 3 lata na maszyne i 3 lata na lampe. Tak mi powiedzieli na infolinii.
 

MaidenPL

New member
Czy ktos z was moglby zadzwonic do Espona, poprosic o potwierdzenia w sprawie gwarancji? Najlepiej pisemnie, na maila.

Mozna by tu wrzucic screena ze skrzynki z takim mailowym potwierdzeniem, by nie daj boze, za lat dwa, miec z czym isc do rzecznika PK.

Zrobilbym to sam, ale przez jeszcze dwa tygodnie przebywam za, daleka, granica.

A tak w ogole to cale to zamieszanie skwituje tak:

i-dunno-lol.jpg
 
Ostatnia edycja:

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Przed zakupem mojego TW3600, ktorego zreszta juz oddalem, dzwonilem do Epsona zapytac ja to jest z gwarancja. Wiec:
Jesli kupimy projektor w dowolny miejscu w Europie, ale nie w kraju zamieszkania, to mamy 2 lata gwaracji europejskiej supportowanej na projektor(On site warranty - nie placimy za przyjazd inzyniera w celu naprawy, sprawdzenia itd...). Jednoczesnie, mamy wazna gwarancje obowiazujaca w kraju w ktorym zakupilismy projektor, ale jest ona nie supportowana w kraju naszego zamieszkania(return to base warranty - musimy wyslac projektor do kraju z ktorego zakupilismy projektor aby zostal on naprawiony itd...).
I tutaj wazne! Dlugosc "On site warranty" zalezy od danego kraju i sprzedajacego. W Niemczech, Austrii i Szwajcarii na 100% jest 3 lata na projektor i lampe. Wiem, bo moj TW3600 mial w pudelku certyfikat z Epsona stwierdzajacy ze na terenie tych krajow obowiazuje taka gwarancja. 3 lata gwarancji jest tez w UK, ale tylko na projektor. Na lampe 2000 godzin(przez 6 miesiecy).
Podsumowujac... Jesli w Epson Polska mowia, ze gwarancja "On site"(w Polsce) wynosi 2 lata, to tak jest i tyle!(wiem, lipa...)
 

Majico

New member
Panowie! nie dodalem fotek poniewaz robilem ekran ramowy i czasu ucieklo. wieczorkiem zapuscilem filmik full hd no i koparka opadla. W malym pokoiku wyswietlam jakies 100 cali. Projektor w normal mode po lewej stronie przy uchu cichutko. Wiadomo cos tam slychac ale przeciez lampa musi sie jakos chlodzic. Ja tez jestem wymagajacy ale naprawde obraz pierwsza klasa. Biale jest biale, czarne jest czarne zadnej purpury nie widac takze albo mam szczescie co do sztuki albo nowe panele daja rade. Jedno jest pewne - POLECAM!!!
 
Do góry