Epson Eh tw 5650 piszczy po wymianie lampy.

TomEpson

New member
Witam. Mam problem z projektorem Epson Eh tw 5650. Pierwsza lampa wystrzeliła (po dwóch latach), zamówiłem nową oryginalną, wymieniłem i w trybie Eco słychać cykliczne piszczenie. Osluchiwalem go z każdej strony i to na 90% nie z głośniczka wbudowanego tylko gdzieś z wnętrza. Dzwoniłem do serwisu gdzie zamówiłem lampę i pan stwierdził, że zna temat ale nie potrafią tego naprawić i próbowali różnych rozwiązań. Zaproponował ewentualnie pełny zwrot pieniędzy za odesłaną lampę ale jest przekonany, że kolejna nie załatwi sprawy, bo już testowali kilka. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Znalazłem jeden temat, że pomógł reset licznika lampy przez menu serwisowe ale nie było tam nazwy serwisu, który wykonał usługę a temat sprzed kilku lat 😞
Proszę o pomoc, bo tak nie da się oglądać. Najgorsze jest to, że nowa lampa była już zamówiona i miałem wymienic w środę a stara wystrzeliła we wtorek o 22, max dwie godziny świecenia przed wymianą 😞 być może wtedy nie pojawiło by się to piszczenie.
W menu serwisowym trzeba się posługiwać jakimiś kodami itp więc sam tego nie ogarnę, bo nie wiem co odpowiada za lampę. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

gutozaur

New member
Czy udało Ci się rozwiązać problem, bo chciałbym zamówić lampę żeby leżała i czekała na swój czas i dobrze wiedzieć w razie czego co zrobić.

Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka
 
Do góry