Emotiva

jaro67

New member
UMC-1 $699.00
UPA-5 $499.00
Freight $349.56 FedEx Economy
5 XRCA-1M $94.95
XHDMI-1M $24.99
XHDMI-2M $29.99
Total $1697.49 Zamówione czekam na transport
 

exekutor

New member
Witam, też jestem zainteresowany tym zestawem, dużo ostatnio czytałem w internecie na temat tej firmy i faktycznie same bardzo dobre opinie. Mam pytanko czy to podsumowanie obejmuje podatek vat cło ? i czy koszty transportu które napisałeś to droga morska czy lotnicza ? Bardzo proszę o jakiegoś posta jak przetestujesz ten sprzęt i jakie były całkowite koszta.Pozdrawiam
 

jaro67

New member
Witam sprzęcik dotarł do mnie wczoraj i jestem w trakcie jego testowania i ustawiania pierwsze wrażenie bardzo pozytywne dzwięk i wygląd , parę osób na sam widok się podnieciło stwierdzając że ładny mebel . Jak go poustawiam to zdam raport. Co do dostawy to tak; z USA do Paryża samolot potem samochodem do Warszawy w sumie 6 dni potem odprawa celna 5dni bo jest papierkowa robota i trzeba wysłać parę papierków , po odprawie na drugi dzień pan z przesyłką zapukał do mych drzwi :blagam:. Koszta ; ok 7000zł całość czyli sprzęt, kable, transport, cło, podatek, koszty bankowe .W prezencie dostałem drugi pilot za 69$ Cały zestaw robi bardzo pozytywne wrażenie pozłacane końcówki porządne kable jak się ogarnę to dam kilka fotek . KILLPIT co do gwaranci to jest 5 lat i 30 dni na ewentualny zwrot super sprawa nie ma potrzeby w razie awarii wysyłać całego sprzętu do USA możesz sam go w Polsce zdiagnozować a oni prześlą ci części żaden problem jak dla mnie
 

jaro67

New member
Witam Emotiva przetestowana.Posiadałem wcześniej Onkyo 838 integra ,807i przez tydzień 1007i z tych trzech 807 grała najlepiej i kosztowała w miarę.Ale EMO pokonało Onkyo .Onkyo grało bardzo nerwowo,chaotycznie,dzwięk był taki jakiś syczący jak bym słuchał w pustym pomieszczeniu a Emo gra stonowanie, jak w dobrze wygłuszonym pokoju nie wyrywa się z dzwiękim , wszystko jest na swoim miejscu słychać każdy detal , płyty brzmią zupełnie inaczej.W Onkyo potrzebowałem głośnej muzyki żeby osiągnąć zamierzony efekt a Emo bez wysiłku spełnia moje oczekiwania czy nam na 5czy na10 czy na 15 to efekt jest taki sam, no i się nie grzeje jak Onkyo , jest ledwo ciepły. Radio gra wyśmienicie,jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego radia . Głośniki Klipsch mam bez suba i dają rade.W sobotę przetestuje na kinie domowym
 

wowo5

New member
Super sprzet. Gratulacje. Jakbym mial teraz kupowac to pewnie tez bym sie na Emotive zdecydowal. Na razie jednak zastanawiam sie nad kolumnami.
 

jaro67

New member
Witam ten test potwierdza moje odczucia co do jakości . W kinie gra dobrze ale w stereo bardzo,bardzo dobrze dzwięk jest tak czysty i klarowny że szczęka opada . Parę osób słuchało u mnie w w stereo i byli zachwyceni , to naprawdę ma klasę , jestem bardzo zadowolony .Pod koniec roku ma wyjść model z serii X i chyba się na niego zdecyduję. Wiele osób na tym forum potrzebuje dobrego zestawu do kina i stereo , to jest to czego szukacie , za 7000zł jak dla mnie nie ma nic lepszego
 

jaro67

New member
Witam Książę Persji pozamiatał w pokoju wszystkie; pyłki ;. Efekty dzwiękowe niesamowite Film na DVD w dolby , moje klipsche oszalały,pokazały swoją moc , bez suba a piwko w szklance drżało EMO Wielkie
 

jaro67

New member
Witam przeczytajcie sobie jak Porządna firma dba o swoje dobre imię w Polsce nie do pomyślenia Dear Friend,
We at Emotiva would like to thank you for your purchase of your new UMC-1. We appreciate your patience and support as we have dealt with the various technical issues surrounding the release of this complex and sophisticated product.
We would like to bring you up to speed on some current issues surrounding the UMC-1:
1. There have been numerous reports of inconsistent Emo-Q test results. We have traced this to a defect in some of the measurement microphones included with the unit. If you feel your measurement results are inaccurate or unpredictable, please contact us and a replacement microphone will be sent to you.
2. We continue to refine and enhance the performance and feature set of the UMC-1, and to that end you can look for new software updates on our website. We are aware of a few remaining issues and believe we will have these resolved to your satisfaction very soon.
3. You are eligible for and should have received an upgraded aluminum remote control; if you have not received it will be sent with your upgrade certificate.
We know that this launch has been less than perfect and we must extend our sincere apologies to you on behalf of the entire Emotiva team. As our way of thanking for your loyalty and patience, we would like to offer you a $100.00 Electronic Gift Certificate* good toward any purchase of an item in stock on our website valid until 1/1/2011.
We take your comments and feedback very seriously and are constantly improving our products and customer service. We are committed to you the customer and hope our products bring passion and enjoyment to your home entertainment experience.
Enjoy!
Dan and Cathy Laufman
and the entire Emotiva Audio team
Emotiva Audio: Audiophile Quality Multi Channel Amplifiers, Stereo Preamplifiers, Audio/Video Processors, and Award Winning Speaker Systems At Direct Prices
*$100.00 USD Electronic Gift Certificate is valid on purchases made after 10-7-10 and excludes prior purchase. Gift certificate expires 1-1-2011. When you place your order on our website, after checkout, please contact janna@emotiva.com to apply the discount. Your total will be adjusted at shipping. This gift certificate is non-transferrable and has no cash value.
 

mydetroit

New member
Witam teraz jest super deal na emotiva upa-5 + umc-1 za 1000dol. Przed zakupem emotiva zastanawiało mnie dlaczego nie znalazłem ani jednego negatywnego komentarza na ich temat, Teraz wiem...dlaczego. Dodam tylko że po odsłuchu, poprzedni ampli Harman kardon avr 7300 szybko sprzedałem. I jescze jedno odkrycie to kolumny firmy polk audio, (monitor 70) a zwłaszcza (rti a9).
 

jaro67

New member
Oczywiście , nie potrzeba żadnych zasilaczy tylko przejściówka na kabel zasilający z USA na Polski inne wtyczki . Co do niezadowolonych posiadaczy Emo to zgadza się że są i tacy co narzekają , ale jak poradzą sobie z ustawieniami i oprogramowaniem to są w tedy bardzo zadowoleni . Nie ma takiej firmy na którą nie było by narzekań . Ja czekam do marca i zamawiam procesor XMC-1 to następca UMC-1 ma być jeszcze lepszy , bardziej wypasiony
 

toxiq

Member
Super wiadomość, sprzęt emotivy już dawno za mną chodził :) jednak byłem przekonany że nie jest dostosowany do europejskich standardów zasilania.
 
Do góry