eltax discovery - jaki subwoofer

maku14

New member
Witam. mam problem - jak w temacie. posiadam kolumny eltax discovery i amplituner yamaha rx-v350.. Pokoj 30 m2 ~. jaki subwoofer bylby wystarczajacy ? [same kolumny niestety nie posiadaja niskiego basu ;/ ]
 

maku14

New member
odp

rozumiem.. mam jednak jeszcze 1 pytanie. czy kolumny drewniane mozna jakos przemalowac ?;/ zmieniam miejsce kolumn do innego pokoju i tam nie pasuje kolor jasny - chcialbym go ściemnic do czarnego ~ [ jednak ten jasny nie jest jednolity, tylko wyglada jakby byl z deski - lakier ? ]. pzdr
p.s. sub250 kosztuje 850 zl ~ . Czy subwoofery voicekraft'a dorownuja w ogole tej marce ? slyszalem ze to badziewna firma [ voicekraft] - czy to prawda ? roznica w cenie jest duza..
 

PopaY

New member
Bez reklam
VK omijaj z daleka, bo to krótko pisząc "złom". A co do kolumn to wszystko można przemalować ;)
 

maku14

New member
ok ok, tylko zalezy mi, zeby zachowac ta imitacje drewna [ takie okragle linie, a nie jednolita barwa].. Zeby tego dokonac trzeba stopniowo malowac jakims przyciemniajacym lakierem ?
 

don111

Banned
maku14 napisał:
Witam. mam problem - jak w temacie. posiadam kolumny eltax discovery i amplituner yamaha rx-v350.. Pokoj 30 m2 ~. jaki subwoofer bylby wystarczajacy ? [same kolumny niestety nie posiadaja niskiego basu ;/ ]
możliwe że posiadają ale musiałbyś podłączyć je do czegos innego, bo na pewno ten amplituner nie ma ani dobrego basu ani wystarczającej mocy na taki pokój
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Tak sie składa, ze mam ten sam zestaw od kilku lat i mysle ze cos trzeba by wymienić. I pytanie brzmi czy lepiej w tym przypadku wymienic amplituner czy kolumny.Co jest węższym ogniwem ? Myslalem zeby kupic azura 540r.
 
Ostatnia edycja:
Do góry