Eleganckie nieduże słuchawki do 1200 zł.

Cześć, poszukuje słuchawek eleganckich, niedużych (nauszne), mogę byc przewodowe/bezprzewodowe.
Zainteresowałem sie Harman/Kardon SoHo, Bowers & Wilkins coś tam 3. Spełniają wszystko kryteria tylko grają bez szału. Co byście polecili do sprawdzenia?
 
P

PlayStation

Guest
A Ja napiszę :hihi: inaczej.

Na Twoim miejscu sprawdziłbym trzy konstrukcję.
Otwarte :hihi: Grado SR 325E
Półotwarte :hihi: AKG Q 701
Zamknięte :hihi: Sennheiser Momentum

Budżet troszeczkę powyżej, ale mam nadzieję że uskrobiesz te :hihi: 200zł

Są trzy szkoły dźwięku jak widzisz.
Teraz do ciebie należy głos...czyli do jakiej grupy się zaliczasz.

Trochę z innej beczki :razz:

Zapewne słyszałeś kolumny... w hornie, zamkniętej, lub tak uwielbiany przez większość.
:cry: Bass reflex.
 
Cześć
Generalnie najlepiej słucha się muzyki na słuchawkach zamkniętych, ale ceną jest odcięcie się od otoczenia i po pewnym czasie zmęczeniu uszu. Dlatego siepie plasuje do słuchawek półotwartych/otwartych.
Najbardziej wizualnie odpowiadały by mi Grado i Momentum ale On-Ear.
Osobiście mam kolumny typu BR, ale kiedyś słuchałem KEF C 75 Uni-Q czy Argos Beta. Generalnie taki bass był dla mnie bardzo. bardzo fajny nieschodzący aż tak nisko jak w BR.

Chciałem jeszcze dodać, chyba najważniejsze, że głownie będę ich używał z odtwarzaczem przenośnym/telefonem. Stąd pytanie czy słuchawki na 32 omy będą działać na sprzęcie przenośnym?
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest
Takiej klasy słuchawki do telefonu....no to jest myśl.
Gratuluję..... :popcorn:
No.... jak chcesz wyłapywać wszystkie brudy.

Najwięcej brudów wyłapują Staxy elektrostatyczne.

Osobiście. Nie kupowałbym takiej klasy słuchawki do telefonu.
Wiesz co to jest DAP ?
Obczaj sobie te słuchawki do telefonu......Koss Porta Pro.

Z mojej strony...OUT :banned:
 
Hej. Wiadomo, że posłużą tez w domu do podpięcia pod ampli, komp czy właśnie telefon/odtwarzacz. Robią teraz telefony z coraz lepszymi wyjściami słuchawkowymi i nawet z dacami. Przykład galaxy s5.
Wiem czym sa dapy. Myśle dodatkowo nad zakupem fiio x5. Stad moje pytanie o te słuchawki.
 
Jestem po przesłuchaniu.
Słuchawki sa wygodne, nie uciskają, nawet ludzi z okularami w grubych oprawkach. Ogólnie dobrze lezą i nie odstają od głowy. Dźwięk testowałem na Memory Remains Metalici, Hes Pirate Klausa Badelta i Flood Katie Melua. Byl zdziwiony jak na słuchawki za ok 300zł zagraly zauważalnie lepiej niż droższe 2,5 raza Harman SoHo. Nie brakowało góry, choć czuć zaakcentowany dół. Bas jest przyjemny, głęboki, nie meczy. Aczkolwiek w muzyce klasycznej gra jakby troche średnicy z mocnym dołem. Środka i góry brakuje. Ogólnie za te cenę myśle ze jak najbadziej warto. Choć ja jeszcze swoich szukam.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Słuchałem SR325e, a także SR225e, PS500e. Sam mam SR60i.

Powiem tak - bezwzględnie PS500e są najlepsze, ale kosztują 2850 PLN.

SR325e - fakt, że krótko wygrzane - grały jakoś dziwnie, bezbarwnie. Scena niby rozciągnięta, ale jakaś płaska. Na tym tle równie niewygrzane SR225e wypadły równiej - mniej kuły na górze pasma i wydawało się, że miały więcej basu od SR325e, aczkolwiek to może być nie do końca prawdziwe, gdyż ostra góra dosyć ewidentnie zasłania pozostałe pasmo.
 
Do góry