Ekranyprojekcyjne.pl

marny_popis

New member
Widocznie nikt nie kupował, prono.pl ma duży wybór i podobno solidny sklep

Teraz zauwazylem ze pisalismy na pw, poczytalem o tych ekranach i niby sie marszcza na bokach sle cena zachecajaca, tylko to mocowanie na haki troche lipa, bedzie sie kiwal przy rozwijaniu chyba ze cos pokombinujesz na sztywno do sufitu, a co do sprzedawcy to jak jestes zdecydowany na ekran to biez za pobraniem i po sprawie, odbirzesz zaplacisz:) daj znac jak kupisz
 

Tasix95

New member
Ja bede mocowal do sciany ;)
I chyba tak zrobie ze wezne pobraniowo ;)



Szkoda ze nikt nie kupowal opini tez nie moge znalesc ;)
 
Ostatnia edycja:

marny_popis

New member
Ja bede mocowal do sciany ;)
I chyba tak zrobie ze wezne pobraniowo ;)



Szkoda ze nikt nie kupowal opini tez nie moge znalesc ;)

Cały asortyment mają dostępny od ręki także jak szybko wyślą i opłacisz przy odbiorze tzn że sklep solidny, tylko kwestia jakości ekranu ale mówiłeś że czytałeś że ludzie chwalą.
Mocowanie do ściany rzeczywiście lepsze, jak kupisz to się pochwal, wrzuć jakieś fotki a najlepiej filmik z projekcji:)
 

Jawosz

Member
Poczytaj wątki o Bueno screen.
Niestety ekrany są bardzo marnej jakości.
Jeżeli mailbym wybierac coś w tej cenie poszukałbym w ekranu znanej firmy w wersji Econo. Niestety też się marszczy ale przynajmniej wykonanie jest solidniejsze.
 
Ostatnia edycja:

SCG

New member
Jawosz, możesz podać konkretnie jakie firmy masz na myśli? O tym bueno na forum jest więcej postów "ludzie piszą że są kiepskie" niż faktycznych opinii że są kiepskie. Znalazłem właściwie 3 firmy produkujące ekrany w cenach ~500zł - Art i Bueno, Kraftmann. Z czego ta ostatnia zbiera najgorsze opinie.
 
Do góry