Ekrany projekcyjne,wady, zalety,cena.

lll

New member
Jasna sprawa.
Tym niemniej, gdyby ktoś miał do czynienia z tym konkretnym ekranem ramowym Optika, nadal proszę o opinie na jego temat.
 

maracz

New member
Po zmianie projektora zastanawiam się też nad zmianą powierzchni projekcyjnej z szarej na białą.
Do tej pory byłem przekonany o wyższości powierzchni szarej nad białą, no ale tak czytam i czytam tu i ówdzie i zaczynam mieć wątpliwości.
Jeżeli mógłby ktoś coś doradzić to z pewnością łatwiej byłoby mi podjąć decyzję.

Projektor to JVC DLA-HD350, będzie pracował bardzo dobrze zaciemnionym pomieszczeniu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie, co jest nie tak z MagicScreen? Jak dla mnie ok. Pisałem już z dużym zainteresowaniem o podobnych lata temu, jednak te zagraniczne mają zabójcze ceny, ale można oglądać po ludzku przy normalnym oświetleniu. Dla mnie to ogromna zaleta. MS wypada równie dobrze, do tego produkt Polski. Więc ja się pytam, co jest nie tak z nim? Konkrety, bo tabelki i wykresy mnie nie interesują.
 

RwVision

New member
Widzę, że mocno pofaldowany:/

Jutro ma do mnie przyjechac elite screen, jak tylko powiesze to zrobie test i zobaczymy czy one sa faktycznie dobre.
 

krzyyh

New member
Sprzedawca twierdzi że to jakiś trefny egzemplarz mi się trafił, mają wymienić na inny i tym razem sprawdzą przed wysłaniem.
 

marny_popis

New member
Bierz zwrot kasy dorzuć troszkę i kup coś lepszego bo z tego chyba nic nie będzie, ja kupiłem za 800 kraftmanna smart s2 234 na 132 i jest super, w tej cenie znajdziesz też supreme feniks
 

marny_popis

New member
Tak na szybko zdjęcie z telefonu
 

Attachments

  • CAM00121.jpg
    CAM00121.jpg
    35 KB · Wyś: 136

marny_popis

New member
Każdą przeszkodę można przeskoczyć tylko trzeba wiedzieć jak:)
Moja w ogóle nie chciała słyszeć o projektorze a jednak jest razem z ekranem:)
 

krzyyh

New member
Wreszcie mam ekran. Skończyło się na supremie feniks 203x114cm MG za 677zł.
Różnica między tymi ekranami bardzo duża na korzyść supremy zarówno w jakości wykonania (użytych materiałów) jak i wyświetlanego obrazu. Plus dla sklepu za bezproblemową wymianę.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Witam Wszystkich, mam nietypowe pytanie, posiadam ekran Avtek elektryczny który w przyszłości będzie zabudowany w suficie, ale to najwcześniej jesienią, w tej chwili będzie powieszony prowizorycznie przed meblami (meble również do wymiany). Z uwagi na dyndający kabel zasilający od sterownika do ekranu, chcę go przeciąć przy samym ekranie i wstawić jakieś połączenie (gniazdo,wtyczka 4 pinowa), aby na szybko kabel odpiąć i schować. Czy Ktos orientuje się na jakie napięcie jest silniczek w ekranie?.
 

elcidx

New member
Witajcie :)

Pierwszy post i pytanie, i dodatkowo odkopanie trochę tematu.

Macie jakąś opinię na temat ekranów AVtek?
Widzę, że dwóch użytkowników z nich korzysta, mianowicie: python636 i darekguma
Model którym jestem zainteresowany to akurat Video 200, poniewaz idealnie pasował by mi nad okno :)

I drugie pytanie, może trochę dziwne, czym najlepiej okleić kasetę projektora? Sprzedają tylko białe a ja bym wolał czarne lub fioletowe bo taki kolor ścian i nie rzucał by się tak w oczy.
Ważne aby okleina nie niszczyła kasety w razie czego, czy zwykła taśma izolacyjna da radę? Nie ma mocnego kleju, więc z tym problemu nie powinno być.

Pozdrawiam :)
 
Do góry