Ekran w LX70

zorkadar

Member
Również dzisiaj zauważyłem przebarwienia na ciemnym tle ,rozmasowanie pomogło ale chwilowo,
w dodatku u mnie matryca widocznie odstaje w dwóch miejscach od plastiku.
Telewizor zakupiłem w styczniu wczesniej chyba tego nie bylo albo nie zwróciłem na to uwagi,lub jak to pisze spookie matryca odkształciła sie pod wpływem temperatury.
Coś mi sie wydaje że Panasonic odstawia straszna kaszane z tymi telewizorami w dodatku twierdzą że to normalne a to już są jakieś jaja.
Zapłaciłem kupe kasy za tv i wkurza mnie to że to takie badziewie pod wzgledem wykonania,gdybym wiedział to w życiu nie kupiłbym tego tv.
Ciekawi mnie ile tv jest na rynku z opisywanymi defektami skoro to norma to pewnie wszystkie.
 

steven26

New member
Witam

Ja bym zwrocil uwage na ciemne plamy na jasnym tle. Mi to wyszlo po jakis 4 miesiacach uzytkowania. Okazalo sie ze byl uszkodzony panel i zwrocili mi pieniazki :) a szkoda bo telewizorek ogolnie byl bardzo dobry
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
fiaam napisał:
Nie pisz dużymi literami bo tego nie lubię, szczególnie w przypadku głupich porad. Nie rozkręce telewizora bo jest na gwarancji i nie będę go kładł gdyż nic to nie da, a niby czemu na noc, bo co ciemność sprzyja zanikaniu łuny :)

No panowie ale dać wam radę to strach normalnie,a zachowujecie się co niektórzy jak panienki("nie krzycz" albo lepsze "bo tego nie lubię"-mam w d czego Ty nie lubisz,zwłaszcza że caps mi się wcisnął i nie zauważyłem).A odnośnie "mojej" rady to nie mojej a przynajmniej kilkudziesięciu ludzi z avs forums i jednym pomaga a innym nie(różne tv mają matryce różnie przykręcone,przyczyny cloudingu,bleedingu są różne tak więc twoje dowciapne i lamerskie teksty o sprzyjającej ciemności(litości chłopie-kładz sobie kiedy chcesz,tak się poprostu napisało że na noc bo to chyba oczywiste że to najlepszy czas kiedy się np. spi).Obudz się chłopie bo jak taki kapryśny i malkontencki będziesz to Cię mama będzie musiała nianczyć byś nie płakał w nocy.Stary pytasz o poradę to ją dostajesz,luzowanie to nie rozkręcanie,czytaj ze zrozumieniem i wymagaj troche więcej od SIEBIE a potem od innych.I Ty oceniasz że moje rady są durne, to jak taki mądry jesteś i cwany to sobie sam odpowiedz na swoje pytania a nie głowę zawracaj i nie sil się na dowcipy bo słaby w tym jesteś chłopaczyno.No offence ale ile Ty masz lat że się tak sadzisz? Piętnaście?
 
Ostatnia edycja:

fiaam

New member
Nie pisz głupot to się nie będe czepiał. Matryca jest za mocno skręcona i nic się z tym nie zrobi bez rozkręcania telewizora. Leżakować to może wino.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Staryyy....ręce opadają.Czytaj ze zrozumieniem.Różne tv mają różnie przykręcane panele do ramek a więc JEDNYM TO POMOŻE A INNYM NIE.Załapałeś? - to tylko rada.
 

fiaam

New member
Temat jest "Ekran w LX70" więc dotyczy jednego konkretnego modelu, w którym to położenie na płasko nie usunie problemu. Jak już ktos wczesniej pisał telewizor trzeba rozkręcić i poluzować dokręcenie matrycy. Myslę, że starczy już kłótni, jak ktos tu napisze, że położył LX70 na płasko i zniknęło to podswietlenie - przeproszę Cię tłustym drukiem.
 
Do góry