Ekran Projekcyjny

matimdc

New member
Witam

Rozpoczynam swoja przygode z kinem domowym. Zakupilem juz projektor na poczatek epson
( eh-tw5300 ). Teraz pora na ekran projekcyjny. I tu moje pytanie po przeczytaniu wielu watkow na forum wybralem te dwie propozycje.

- DELUXX Advanced Lightline Lambday 230 x 129 cm ekran manualny, biały mat Interio

- AVTek Cinema 240 CW format 16:9, obraz 230x129.5 cm, top 65cm

Chciałbym prosic o opinie uwagi oraz propozycje ze wzgledu na ogranicozny budzet 800 zł to max co moge wydac.

dziekuje i pozdrawiam
 

hubio

New member
Witam

Rozpoczynam swoja przygode z kinem domowym. Zakupilem juz projektor na poczatek epson
( eh-tw5300 ). Teraz pora na ekran projekcyjny. I tu moje pytanie po przeczytaniu wielu watkow na forum wybralem te dwie propozycje.

- DELUXX Advanced Lightline Lambday 230 x 129 cm ekran manualny, biały mat Interio

- AVTek Cinema 240 CW format 16:9, obraz 230x129.5 cm, top 65cm

Chciałbym prosic o opinie uwagi oraz propozycje ze wzgledu na ogranicozny budzet 800 zł to max co moge wydac.

dziekuje i pozdrawiam

Jednemu gościowi spadł już na łeb ekran Bueno (pisał o tym tu na forum), który jest trochę droższy od tych co podawałeś...

W zasadzie musisz sobie odpowiedzieć na jedno pytanie - czy lepszy do tego projektora i do Twojego pomieszczenia będzie matt white czy mat grey - bo to zasadniczo zmienia obraz... Poniżej też pewnego minimum lepiej nie schodzić jeśli chodzi o ekrany. Nie mówią, żeby od razu kupować Adeo z napinaczami za 5 tyś. Rozsądnym wyborem wydają się supremy za ok 2tyś - sam mam taki i jestem zadowolony.

Alternatywnie jeśli masz kawałek wolnej ściany możesz sobie sam namalować ekran za pomocą specjalnej farby... Na tym forum i i innych jest wiele poradników w tej kwestii...
 
Do góry