Ekran NAJTAŃSZY!!!

kornel221

New member
ja uzywam jako ekran biala rulete z ikea 2x2m wynik jest naprawde bardzo dobry zupelnie jak prawdziwy ekran tylko ze cena to tylko 35€
 
Ostatnia edycja:

marcoDCE

New member
ja uzywam jako ekran biala rulete z ikea 2x2m wynik jest naprawde bardzo dobry zupelnie jak prawdziwy ekran tylko ze cena to tylko 35€

a widziałeś opócz tego wyświetlanie na jakimś profesjonalnym ekranie??? czy jest jakaś różnica, niz na tej twojej roleecie? bo podobno odbicie światła czy cos takiego się liczy? i jaki masz proj?
 
B

burz

Guest
Jeżeli chcesz najtańszy ekran, to kup białą roletę.
Ale do prawdziwego ekranu takiemu rozwiązaniu jest daleko. Wiem, bo przez dłuższy czas świeciłem na rolecie. Teraz mam ekran:)
 

kornel221

New member
a widziałeś opócz tego wyświetlanie na jakimś profesjonalnym ekranie??? czy jest jakaś różnica, niz na tej twojej roleecie? bo podobno odbicie światła czy cos takiego się liczy? i jaki masz proj?

Widzialem "prawdziwy" ekran u kolegi w domu byl to optoma 92" nie pamietam jaki model, projektor optoma hd600 , nie moglem poruwnac tych ekranow na miejscu ale z tego co pamietam to ruznica byla nie wielka , najbardziej mi sie zucala w oczy ta czarna ramka ktura ulepszala glebokosc obrazu.

Moj projektor to lg hw300g ta ruleta nie odbija swiatla , tutaj w hiszpanii ikea reklamuje ta rulete jako do projektora dzieki wielkiej popularnosci wsrud ludzi kturzy sie zaczynaja w tym swiecie , uwazam ze naprawde warto kupic .

Sory za bledy ortograficzne , pisze z hiszpanii y nie mam polskiej klawiatury.
 

kornel221

New member
Pare zdjec projektujac na rulecie z ikea , projector lg hw300g filmy .mkv 1080p (w osobie jakosc jest duzo lepsza zdjecia byly robione telefonem):


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php
 
Ostatnia edycja:

azmaer

New member
allegro pl/ekran-ramowy-optika-234x132-mw-najtaniej-i2522056806.html]Ekran ramowy OPTIKA 234x132 MW - NAJTANIEJ (2522056806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.[/url]
masz tutaj profesjonalny i bardzo tanio
 

marcoDCE

New member
pewnie dobry pomysł z ta roleta ale ja aktualnie przebywam w UK i ciężko tu z ikeą, wiec szukam czegoś na ebay i amazone.(dlatego właśnie wynalazłem ten co wyżej) czekam na opinie kogoś kto miał i porównał ekran za 200zł z ekranem za 2000zł. Wiadomo różnica jest ale czy aż taka aby wydawać tyle pieniędzy. W póżniejszym czasie planuje zakup profesjonalnego(chyba raczej ramowego) ekranu A NA RAZIE SZUKAM CZEGOŚ TANIEGO I SPEŁNIAJĄCEGO SWOJĄ ROLE, czyli aby obraz był dobrze widoczny i dało sie na nim oglądac lepiej niż na ścianie z kontaktem w rogu obrazu:)



allegro.pl/ekran-ramowy-optika-234x132-mw-najtaniej-i2522056806.html

masz tutaj profesjonalny i bardzo tanio (nowy taki kosztuje ponad 1k)


zdublowalem post przypadkiem, chcialem poprawic link ;p


Dzieki za posta ale szukam coś dużo tańszego i najlepiej zwijanego(czeste przeprowadzki)
 

azmaer

New member
rolety się fałdują po bokach (lecz ty bedziesz musial ją chyba ułożyć poziomo, więc pozagina się u góry i dołu okrutnie) i nie ma raczej aż tak szerokich aby wyszło 100'. Lepsza jest na pewno ściana.
 

marcoDCE

New member
i jak marcoDCE znalazles cos w uk ja tez tu mieszkam i szukam czegoś taniego ja chyba wezmę ten z ebay


Ja chyba też wezmę i spróbuje ten z ebay (chyba nie bedzie taki zły a napewno lepszy niż biała ściana) tylko na razie jeszcze obserwuje po innych aukcjach może da rade taniej wyłapać.

Seba jak bys kupił pierwszy to daj znać jak tam jakośc tego materiału, bo cena kusząco niska.
 
Do góry