Ekran elektryczny duży Problem

podicool

New member
Potrzebuję konsultacji osoby która orientuje się w ekranach projekcyjnych, kupiłem ekrany ale wydaje mi się że są źle wykonane potrzebuję porady.

Zaraz wystawie zdjęcia ale muszę mieć 5 postów

Witam
Zakupilem ostatnio 3 ekrany od polskiego producenta, narazie nie podam nazwy. 2 ekrany 240 cm podstawa, 16:10 i 1 300 cm podstawa tez 16:10. ekrany są w obudowach wpuszczanych w sufit. co sadzicie o tych ekranach. Ekran po rozwinięciu prosto z pudełka wisiał jakieś 4 h. Ekrany 240 cm oddałem do producenta i chciałem żeby mi on sprawdził czy są dobre i producent wysłał mi zdjęcia
1.Ekran 300 cm
IMG_0468.jpg

2. 300 cm
IMG_0464.jpg

3.300cm
IMG_0463.jpg

1. Ekran 240 cm
IMG_2655a.jpg

2.ekran 240 cm
1.JPG

Proszę o opinie.

powiedzieli mi że ekrany muszą powisieć to się naprawią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sonal

New member
Boczne krawędzie zawijają się - to typowe i nie zniknie (pomogłyby napinacze), nie liczyłbym też na zaniknięcie zmarszczek obecnych tuż przy listwie obciążającej, jedyne co może się zmniejszyć to zafalowanie w centralnej części.
Niech zgadnę: czy ten producent nie reklamuje się przypadkiem wyłącznie na allegro?
 

podicool

New member
ok ale czy zawinięcia na bokach nie powinny być mniejsze to jest nowy ekran, a 240 to chyba nie powinien wogóle się zawijać ? Nie jest to bardzo znany producent o długim stażu.
 

redlum

New member
Bez reklam
jakby ekran miał bordery 5 cm - to by tego nie było widać. Najgorzej wyglądają te zmarszczki przy listwie obciążającej (tak jakby źle była założona) i tych fałd nie widać na zdjęciach od producenta.
 

sonal

New member
ok ale czy zawinięcia na bokach nie powinny być mniejsze to jest nowy ekran, a 240 to chyba nie powinien wogóle się zawijać ? Nie jest to bardzo znany producent o długim stażu.
mam avtek cinema electric 240 (z czarnymi borderami) i boczne zawiniecia są u mnie podobne - powiększają sie wraz z rozwijaniem ekranu (sądzę że szerokość nie ma tu znaczenia). Inna rzecz ze wg to wcale nie przeszkadza w oglądaniu. Sprawdź w praktyce.
 

Mw+

New member
hm to VIZ -ART :) i ich słynne ekrany na chińskiej powierzchni :)
ewidentnie żle wykonane ,powierzchnia złej jakości
podlegają zwrotowi nie reklamacji -bo po "naprawie " będą " identyczne :)
bordery nic nie dadzą dla spokoju ducha i estetycznego wyglądu
 

podicool

New member
Ekrany wykonała firma Viz-Art z Warszawy, omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Nawinęła mi nowe materiały na dwa ekrany 240 cm ponieważ były za krótkie i oto efekt ich pracy.
1.Ekran 240x190
IMGP4492.jpg

1.Ekran 240x190
IMGP4510.jpg
 
Ostatnia edycja:

grzegorzp

New member
co to ku..... jest?
ten ekran wygląda jak tania żaluzja w oknie.
marszczy się jak firanka.
ile to to kosztowało?
 

dread

New member
Bez reklam
Zwróćcie jeszcze uwagę jak ten "ekran" przepuszcza światło.

Masakra. Też jestem ciekawy ile "to" kosztowało...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

podicool

New member
nie przepuszcza światła to zdjęcie było robione komórką u producenta ekran jest z tyłu czarny. może macie jakiś pomysł jak walczyć z takimi producentami bo mam spore problemy z reklamacją ? może jakaś porada prawna bo może się skończyć w sądzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kinder

Member
No ja zakupiłem ekran firmy Viz-art w styczniu praktycznie najwyższy model ekranu do kina domowego tego producenta... Ale na razie nie będę się wypowiadał negatywnie... poczekam jak przyjdzie do mnie ponownie reklamowany ekran mam nadzieje, że już tym razem będzie wszystko OK...
 

podicool

New member
możesz mieć problem z ta reklamacją, raczej nie będzie taki jaki chcesz,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kinder

Member
zobaczymy ... mam nadzieję że tym razem będzie już ok ... jak nie będzie to opisze wszystko szerzej na tym i na innych forach ... ale wieże że już tym razem przyjdzie taki jak zamawiałem co by był wart tych pieniędzy co za niego dałem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

podicool

New member
zobaczymy ... mam nadzieję że tym razem będzie już ok ... jak nie będzie to opisze wszystko szerzej na tym i na innych forach ... ale wieże że już tym razem przyjdzie taki jak zamawiałem co by był wart tych pieniędzy co za niego dałem...

napisz jak ci już przyjdzie ten ekran.
 
Ostatnia edycja:

wrx

New member
Bez reklam
Ciekawe, bo w moim temacie, ktos (plazmatykfan?) zachwalal bardzo ekrany tej firmy, po czym usunal swoj post.
Hmm...
"Co do samego ekranu projekcyjnego (http://www.***********/33/ekrany_elektryczne.html) to polecam Ci któryś z modeli firmy VIZ-ART (http://www.***********/32/strona_glowna.html). To Polski producent, może cena wydaje się z początku wygórowana, ale przekłada się ona na jakość. W firmie, w której pracuję korzystamy z obrazu JOWISZ (http://www.***********/40/ekran_jowisz.html), który zamontowaliśmy w sali konferencyjnej. Wszelkie prezentacje to czysta przyjemność. :)
"
 

podicool

New member
zobaczymy ... mam nadzieję że tym razem będzie już ok ... jak nie będzie to opisze wszystko szerzej na tym i na innych forach ... ale wieże że już tym razem przyjdzie taki jak zamawiałem co by był wart tych pieniędzy co za niego dałem...

Kinder proszę opisz jaki dostałeś ekran ? czy został poprawiony i jesteś zadowolony ?
 
Do góry