Ekran do Epsona EH-TW5300

mikos1986

New member
Witam wszystkich na forum.
Po wielu dniach czytania forum i oglądania testów stałem się posiadacze projektora Epson EH-TW5300 no i nastał czas na znalezienie odpowiedniego ekranu.
-wielkość ekranu, koniecznie elektryczny 200-220cm szer.,
-z tego co poczytałem najlepsza dla mnie była by powierzchnia mattgrey
-pokój jasny, kremowe ściany biały sufit, w dzień nie mam możliwości całkowicie go zaciemnić nocą jak nocą jest ciemno ;-)
- budżet max 2000

Znalazłem dwie propozycję które myślę są całkiem rozsądnym wyborem:
Suprema Andromeda 203x114cm gain 0,8
celexon Professional PLUS 200 x 113 gain 1,2
Teraz standardowe pytanie co będzie lepszym wyborem przy tym projektorze i warunkach?
Jaki inny ekran ewentualnie byście mi zaproponowali?
 

michautoja

New member
Witam,

podłączam się do pytania. Również zakupiłem ten model Epsona. Jaki ekran polecacie?

@Mikos1986 na co się zdecydowałeś ?
 

misq

New member
Identyczne warunki jak kolega na górze - ten sam dylemat ale wybór już zawężony do Adeo plano reference grey lub helios grey. Jakieś podpowiedzi?
Z góry dzięki.
 

mikos1986

New member
Ostatecznie ograniczyłem wybór do Supremy Andromeda, tylko mam duże wątpliwości co do powierzchni jaką wybrać, białą czy szarą, pomocy!:?
 

misq

New member
Ostatecznie ograniczyłem wybór do Supremy Andromeda, tylko mam duże wątpliwości co do powierzchni jaką wybrać, białą czy szarą, pomocy!:?

Do Twoich warunków - tylko i wyłącznie szary. Będziesz się musiał pobawić z ustawieniami ale finalnie będziesz zadowolony. Mam do niego Adeo reference grey - więc wiem co mówię :)
 

osjan84

New member
do kolegów pytanko czy jest duża możliwość regulacji wielkości i wysokości obrazu w tym epsonie?Z kalkulatora wynika, że w miejscu gdzie bede chciał umieścić projektor obraz będzie w 1/2 na suficie.. ogólnie to pytanie bardziej w jakim stopniu można poprawić i ustawić obraz nie ruszając projektora.
 
Do góry