Eisa 2014-2015 dla Sony KD-65X9005C - za European Design TV 2015-2016

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Eisa 2014-2015 dla Sony KD-65X9005C - za European Design TV 2015-2016.

Nie zdarza się często, że jeszcze nie włączyłeś telewizora a już na jego widok wyrywa się z piersi okrzyk Wow. A tak jest właśnie w przypadku telewizora Sony 65X9005C, który osiąga to dzięki zadziwiającej stylizacji.

Ekran 65" ultra-smukły z grubością 4.9 mm robi ogromne wrażenie.
Innowacyjne rozwiązanie pionowego systemu przepływu powietrza Sony, daje możliwość powieszenia telewizora tak blisko ściany jak żadnego innego telewizora.


Telewizor posiada również podstawkę na eleganckich chromowanych nogach.
Projekt nie jest jedynym mocnym punktem tego modelu - ekran HD Ultra 4K wraz z Sony Triluminos dostarcza bardzo bogatą paletę kolorów i ostre obrazy, a Android TV daje ogromny dostęp do aplikacji.
https://www.eisa.eu/awards/home-theatre-display-video/26/european-design-tv-2015-2016.html#award
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Ale dożyliśmy czasów.
Niegdysiejszy król królów tej branży dostaje tylko nagrodę za ładny wygląd TV.
To już lepiej chyba, żeby w ogóle nic nie dostali. Wstyd.
 

bluray

Banned
To wyraz pogardy dla soniaczka.

Jak sądzisz, czy tym razem nagrody zostały kupione ?
Co do OLED i SAM 9500 nie trzeba było nic kupować.
Nie przyznanie tych dwóch nagród kompromitowały by jury EISA.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mnie nie podoba się przede wszystkim to, że każdego roku Eisa wymyśla inne kategorie w których wręcza nagrody. Podpasowywują kategorie pod zwycięźców.
Mało to obiektywne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przetestowałem prawie wszystkie telewizory i dziwię się niektórym ocenom i kategoriom które są dopasowywane do producentów a nie odwrotnie.
I mam nie odparte wrażenie, że oni je jedynie oglądają i nie testują ich wcale !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki ja o tym juz kilka lat temu pisalem..... na 99 procent jestem tego pewny....tak bylo jest i bedzie....te nagrody dla normalnego czlowieka nic nie oznaczaja i nie ma zadnego przelozenia na zakup. Patrzac chocby Sony w tamtym roku chyba 2 lub 3 tv dostaly nagrode Eisa.....Ci ludzie nigdy nie testowali w wiekszosci urzadzen ktore potem oceniaja. Nawet nie wiem czy jakies testy czytaja :)
 

pawlao

New member
Co racja to racja.
Tak słabego TV Sony nie było od lat, a to ich "topowy" model.
To podświetlenie i płynność jak w TV za 2000 zł
 
Do góry